Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakorlatilag nincsen szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag nincsen szexuális életünk? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

32F vagyok a barátnőm 29. 5 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején még rossznak éreztem a heti 1-2 alkalmat. Aztán lett heti 1, aztán már csak 2-3 hetente, most meg már nagyon rég ott tartunk, hogy jó ha havonta egyszer szeretkezünk. Pedig élvezi, de mindig csak úgy, hogy rám ül és addig mozog amíg el nem megy. Ha én mondok valami pózt, mindenhez van valami kifogása, hogy miért nem. Kérdeztem, sokszor, hogy van valami amit kipróbálna, akár póz, akár egy kis játszadozás, de mindig azt mondja, hogy nincs semmi. Ha megkérdezem szokott e fantáziálgatni azt mondja nem szokott. Kérdeztem, hogy szokott e masztizni, azt mondta soha, mert nincsen rá igénye. Nagyon szeretem a barátnőmet, de gyakorlatilag szenvedek tőle, hogy soha nincsen semmi. Van valami ötletetek, hogyan lehetne ezen változtatni?


Előre is köszönöm a segítséget!


2016. jan. 25. 18:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Minden eddigi választ köszönök, mindenkinek ment a zöld kéz!
2016. jan. 26. 21:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Én meg pont lány vagyok, és a barátom alig akar vagy nem is tudom...sosem közeledik... ha kezdeményezek heti 4-5-ször akkor is csak heti 1 ha van akkor már oké... a 2 tök ritka...

Nagyon rosszul esik az állandó csalódás, elutasítás...

Pedig gyakorlatilag napi szinten megyek utána, tapiznám, de nem veszi a lapot, elutasít, stb.

Ritkán jön össze. Lassan már ha heti 1 van akkor azt sem élvezem és szomorú leszek utána, hogy nah most megint 1 hetet kell várnom mire talán lesz vmi...

3,5 éves kapcs. (Ő 25éves)

23L

2016. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy egy férfi is lehet ilyen frigid!
2016. jan. 26. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!