Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakorlatilag nincsen szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag nincsen szexuális életünk? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

32F vagyok a barátnőm 29. 5 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején még rossznak éreztem a heti 1-2 alkalmat. Aztán lett heti 1, aztán már csak 2-3 hetente, most meg már nagyon rég ott tartunk, hogy jó ha havonta egyszer szeretkezünk. Pedig élvezi, de mindig csak úgy, hogy rám ül és addig mozog amíg el nem megy. Ha én mondok valami pózt, mindenhez van valami kifogása, hogy miért nem. Kérdeztem, sokszor, hogy van valami amit kipróbálna, akár póz, akár egy kis játszadozás, de mindig azt mondja, hogy nincs semmi. Ha megkérdezem szokott e fantáziálgatni azt mondja nem szokott. Kérdeztem, hogy szokott e masztizni, azt mondta soha, mert nincsen rá igénye. Nagyon szeretem a barátnőmet, de gyakorlatilag szenvedek tőle, hogy soha nincsen semmi. Van valami ötletetek, hogyan lehetne ezen változtatni?


Előre is köszönöm a segítséget!


2016. jan. 25. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Ha nem teszed, később meg fogod csalni, aztán bevallod/rájön és te leszel a szemét pasi aki megcsalta a barátnőjét.
2016. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem üljetek le és mond meg neki , hogy ez nagyon zavar téged . És igen ha nem csinálsz valamit ennek nem lesz jó vége. :/
2016. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyeznek a szexuális igényeitek. Ha neked fontos a szex, ami teljesen normális, neki meg nem, akkor nem jósolok nektek túl nagy jövőt.

Én nő vagyok, 10 éve vagyok együtt a férjemmel, de ha csak 2-3 hetente szexelnénk, hát a falat kaparnám...Mert nekem fontos a szex és ha nálunk lenne ez, akkor el sem jutottam volna a férjemmel 10 év együttlétig, mert ha nem egyeztek volna az igényeink, akkor nem terveztem volna vele hosszú távra.

2016. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nőként egy percet sem maradnék vele többet. Normális vagy, hogy eddig húztad? Hát több millió fehér nő él a Földön. Nehogy már eggyel xarakodj, főleg egy ilyen "nővel". Mert ez nem nő.
2016. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem fontos a szexuális élet, és nem azért mert egy kanos állat vagyok. Egyrészt fizikai szükséglet, másrészt érzelmi is. Egy időben állandóan veszekedtünk mindenen. MOndtam neki, hogy szerintem az állandó vita simán visszavezethető a szexuális élet hiányra. Mondtam neki többször is, hogy ez nem jó így, de erre mindig azt mondta, hogy ha én akaratos vagyok, hogy szexeljünk akkor már azért sem fog.
2016. jan. 25. 18:54
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon durva hogy ilyeneket mond.tényleg vannak ilyen nők?ez tuti nem normàlis.szerintem lèpj mielőtt tùl kèső.vagy most azonnal.
2016. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a helyzetet. Szerettem a lányt, de szenvedtem a szexmentes élettől.


Most egy éve egyedül vagyok, és nem mondhatom, hogy minden jóra fordult, szóval azt gondolom fontold meg, mielőtt megfogadod az itteni tanácsokat, hogy hagyd el azonnal.

2016. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dobd ki ezt a jégcsapot. Ez nem normális dolog.
2016. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ha szenvedsz a barátnődtől és őszinte beszélgetéssel nem tudtok változtatni, akkor hagyd ott.

Vannad frigid nők, nem érdemes várni, hogy megváltozzanak, mert nem fognak.

2016. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyszeruen csak lusta... 100%
2016. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!