Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fizetős lányt igénybe venni sokkal olcsóbb, mint egy barátnőt eltartani?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 22:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%

Mert normális esetben nem kell eltartani a barátosnét.

A kérdésed meg bugyuta,menj aludni.

2016. jan. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Női logikámmal arra tudok gondolni, hogy vagy nagyon alacsony a libidód, plusz valamiért az olyan nők jönnek be neked, akiknek nincsen önálló jövedelme, vagy simán csak hiba csúszott a kalkulációdba.


Egyszer egy tiédhez hasonló kérdés után, amikor a kérdező és 1-2 hozzászóló is ezen a véleményen volt, kíváncsiságból kiszámoltam, hogy ha a megismerkedésünk óta minden olyan orgazmusa után, amit én okoztam - vagy mondjuk inkább úgy, hogy együtt okoztunk :-) - a párom bedobott volna egy malacperselybe annyi pénzt, ami egy középkategóriás örömlány tarifája lett volna ugyanarra az időre, illetve "szolgáltatásra", akkor abból a pénzből most kb. hány hónapos hajóútra tudnánk elmenni egy luxus óceánjáró hajón, és szó szerint könnyesre nevettem magamat.


Azért tényleg érdekes lenne tudni, hogy te mégis havi hány szexszel, és ami a fizetős lányokat illeti, milyen tarifákkal kalkuláltál, illetve nálad milyen kiadásokat takar a "barátnőt eltartani" fogalom.

2016. jan. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Siralom!
2016. jan. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ha valaki közmunkás akkor ott már a barátnő egy luxus amit nem tud magának megengedni az ember... :/ 22/F
2016. jan. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2016. jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés marhaság. Egyedül sokkal nehezebb lenne megélni, mint párral ha mindketten dolgozunk. Márpedig mindketten dolgozunk.
2016. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom mennyibe kerül egy alkalom, de ha napi egy alap szex mondjuk ötezer, akkor az havi 30 alkalommal számolva 150 ezer.


Ennyit én még sose költöttem barátnőre egy hónapban, akkor se ha csak nekem volt munkám...

2016. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

# 17


Arról nem beszélve, hogy akinek 5 ezer forint a tarifája, az ... (szerintem jobb, ha inkább nem írok semmit).

2016. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Na azért a havi 30 sem éppen reális, ahogy az 5000 sem.
2016. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha dohányzik a bnője valakinek akkor már necces a kérdés...
2016. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!