Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez az érzés a fizetős szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés a fizetős szex miatt alakult ki bennem vagy egyébként is meglenne?

Figyelt kérdés

Nincs szexuális kisugárzásom és a közös hangot sem találom a szebbik nem képviselőivel. Mivel nem akarok szex nélkül élni, ezért sok év szex nélküli élet után elmentem fizetős lányhoz. Azóta mondhatni, hogy rászoktam. Nem vagyok milliomos, ezért módjával történik, de havi egy-kettő azért belefér.

A probléma az, hogy mivel az utóbbi években csak ebből áll a szexuális életem (előtte meg semmilyen nem volt), ezért már el sem tudom képzelni, hogy valaki (főleg olyan, aki nekem is tetszik) csak úgy lefeküdjön velem.Ez pedig meglehetősen zavar, még ha le is akarom tagadni önmagam előtt. Ki lehet kerülni ebből az ördögi körből?


2015. okt. 16. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, leszoksz a fizetos lanyokrol.
2015. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el hozzájuk járni, mert más esélyem nem volt.
2015. okt. 16. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mivel foglalkozol? Miből gondolod, hogy nem kellenél senkinek?
2015. okt. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most erre itt kell válaszolnom vagy lehet privátban is?
2015. okt. 19. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit is :)
2015. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!