Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kinyalnátok egy fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kinyalnátok egy fizetős nőt? Nem undorodnátok attól, hogy előtte mennyien voltak benne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom aktus után leszoktak zuhanyozni, legalábbis merem remélni :)
2015. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet elhiszed, lehet nem, de sok hivatásos prostituált sokkal tisztább annak ellenére, hogy naponta akár egy tucat farok is jár bennük, mint némelyik hétköznapi nő az utcán/melóhelyen/iskolapadban. :)
2015. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanhoz szabad elmenni, aki nyilvános internetes oldalon hirdeti magát és ahol lehet véleményezni az adatlapján, vagy fotó illetve személyes találkozásnál meggyőződsz róla, hogy nem valami igénytelen riherongy. Szerencsére a többség nagyon ügyel a higéniára, jobban, mint egy átlagos ember, sűrűbben járnak egészségügyi szűrésekre, minden szex előtt és után zuhanyoznak stb. Ebből él, neki sem érdemes elkapni semmit, vagy kockáztatnia emiatt kényszerpihenőt ami az egész vendégkör elvesztésével járhat. Egyszóval igen, merném sőt mertem is :), megkockáztatom egy random diszkós "baleset" után olyan embertől nagyobb esélyed van elkapni bármit is akiről semmi infód nem volt előtte.
2015. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A lakásos prostik csak óvszerben dugnak. Senki nem élvez beléjük. Farok is csak úgy van bennük, hogy a farok és a pina közt ott egy gumióvszer.


Minden új kuncsaft előtt megmossák magukat intim mosógéllel. Tiszták ott lent.


Ezek miatt nem látom akadályát, hogy kinyaljak egy ilyen nőt.

2015. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én olyanokhoz járok akikkel egyűt lehet tusolni mielőtt bármit is csinálunk.és miután megfelelőnek találom nem érdekel,hányan élveztek bele.
2015. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ebbol elnek. Szerintem nincs ezzel gond. A ferfi azert megy elvezze a szexet es aki szeret nyalni miert ne tenne?

En nem itellem el az ilyen ferfiakat :)

Amugy egyet ertek az egyik hozzaszoloval hogy egy discos baleset utan hamarabb elkaphat vlmit a ferfi.

Meg hat a prostik figyelnek a higienara es mosakodnak mint minden normalis no!

2015. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Régen vonzott, hogy megtegyem, de nem igazán akarták. Nem akarnak élvezetet a kuncsafttól, ez van, nem is csodálom.


Most már nem csinálnám. Ha már fizetek történjen az ami nekem jó. Amikor elkölti a pénzem meg majd az lesz ami neki jó.

2015. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minek...? Nem azért fizetek. Én kívánom élvezni a dolgot, neki meg csak meló.


Bár jó lenne barterba.

2015. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En amugy is undorodom tole tehat meg fizetni sem kene erte..
2015. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!