Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek erről, mennyire lenne vevő erre valaki? Elméleti kérdés!

Figyelt kérdés

Az alábbi egy elméleti kérdés, nem társkeresés vagy hírdetés!


Tegyük fel, hogy szakítás után vagyok (nem így van), ezért elegem van mindennemű felelősségből, meg figyelmességből, és kötetlen kalandra, ilyesmire vágynék

Mennyire lenne találnék hasonló cipőben járó, vagy csak simá kalandra vágyó lányt, akivel pl név nélkül találkoznánk, lemennénk a Velencéi tóhoz egy hétvégére, lángosoznánk, strandolnánk, jól éreznénk magunkat, és nem utolsó sorban szexelnénk.

A kihasználás nem rossz, ha mindkét fél tudatában van vele és szívesen csinálják.

.. szóval kicsit lazítanánk, és kiélhetnénk akár titkolt vágyakat (amiket pl névvel, ismerettséggel nemmerne az ember felvállalni, vagy a korábbi párjával nem volt lehetősége kiélni).. mindezt álnéven..

azért mondo avelencei tacat mert ott van nyaralóm...és nyilván nyáron.. aztán hazamenne mindenki és név nélkül nem lesz belőle soha semmi, emiatt nem kell aggódni..

szóval eről mi a véleményetek? Elsősorban 16-22es korosztályhoz szól a kérdés. Van akinek ez megmozgatja a fantáziáját, benne lenne jlyesmiben? Ha igen, valami gondolatok hozza miért, vagy milyen feltétellel..


FIGYELEM! A kérdés elméleti, a válaszok és a mögöttük lévő emberek érdekelnek, nem ajánlattétel! És tiszteljétek egymás véleményét, ne hurrogjatok le senkit, köszönöm!:)



2016. jan. 17. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csináltam már ilyet.
2016. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10es, értelek

Egyébként nem úgy képzeltem el, hogy szex első látásra, hanem egy kis ismerkedés lenne előtte, vagyis pl neten levdlezés, itt olyan alapokat megtudni, mint magasság, meg ilyesmi, eg hát beszélgtés, hogy jutott el a gondolatra, hogy vágyik ilyenre, mit vár tőle, miket szeretne titkon, de persze olyan is, hogy mivel foglalkozik, mi a hobbija, mivel ütné el a szabadidőt... mert nem csak a szexről lenne szó amúgy, hanem elmehetnénk pl biciklizni... pl van ott a nyaralón egx tandem, és a tavat körbekerülni 3 óra alatt megvan simán, de nyilván strandolás, sütögetés, filmnézés... szóval kicsit olyan, mint egy párocska nxaralása, csak közbennincs benne semmilyen kötöttség

És persze a lemenést egelőzően egy "szemle" is lehetne, hiszen egy jól beállított kép nem feltétlen fedi a valóságot, egy szexkapcsolatban meg hát számit sokat a külső


Tehát nem teljesen vadidegen, de ezért is gondoltam név nélkülre, mert ha névvel van és tudom, hogy mit csinál, mit szeret, akkor az márnbarátság, vagynilyesmi is lehet, abba meg kevésbé fér bele a szexuális kölcsönös kihasználás... persze ha jobban megy névvel, ám legyen, ezen ne múljék, csak akkor már úgy érezheti az ember, hogy tétje van

és bármikor ki lehetne szálni, akár dlőtte, akár közben... meg ldhet beszélni, kötni, hogy ki mit szeretne, és mit nem szeretne semmiképpen... igen, a félelem lehet nagy faktor, ezért is lenne ennyi előkészítés az egészben, hogy ezt eloszlassa.... a cél a jó hangulat ugye, mert kölcsönösségről van szó:)


10es, így pl mennyire másul a dolog?

2016. jan. 21. 10:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sztem belemennék,de csak megfelelő tájékozódás után,hogy a rendőrök tudjanak hol keresni. De sajnos kicsúsztam a megadott korosztályból.:(
2016. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Na én pont ilyen kapcsolatra vágyom. Csak nem most, mert még ilyenre sincs időm. És ez nem kihasználás, (esetleg kölcsönös kihasználás).


"kiélhetnénk akár titkolt vágyakat (amiket pl névvel, ismerettséggel nemmerne az ember felvállalni," Bármit felvállaok a párommal. Nem is értem ezt a részét.


Én 23 vagyok. És nem keresek itt hozzá partnert.

2016. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tinderen pont ez megy...
2018. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!