Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért furcsa ez mindenkinek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa ez mindenkinek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szőke, kékszemű lány. Sportolok, és imádok egészségesen élni, divatosan öltözködni. Sőt gyakran a városban pár divat üzlet is felszokott kérni, hogy álljak modellt az aktuális készletükhöz.

Azonban pasik terén nem találom vonzónak se a vékony, se az átlagos, sőt a kidolgozott testű "adoniszokat" sem. Pedig mindenki ezt várná el.

Kiskorom óta a nagydarab pasik tetszenek. Itt tényleg a nagydarabokra gondolok. Akár 140-160 kiló is lehet.

Imádom, hogy a legtöbbjük picit félénk, és egyszerűen lenyűgöz a személyiségük. Nagyon romantikusak tudnak lenni, értelmesek. Az ágyban is hiába hatalmasak, nagyon gyengédek és odaadóak.


Azonban majdnem minden barátnőm azt hiszi, hogy direkt szivatom őket. S csak viccelek, amikor megjegyzem, hogy xy milyen cuki. Emellett értetlenül néznek amikor elküldöm egy buliban a "félisteneket".


Csak Én vagyok ilyen, akiknek a nagydarab pasik tetszenek, és sokkal fontosabb a belső?



2016. jan. 9. 22:18
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

"Nem lehet, hogy félsz az erős, magabiztos férfiaktól? Talán mert félsz, hogy elnyomnák a személyiségedet, uralkodnának rajtad?"

Ha ez így is lenne, szerintem ezt megtalálom ugyanúgy egy átlagos testalkatú fiúban is.

Valamiért ez vonz.

Az pedig, hogy valaki azonnal a "hazugsággal" jön, inkább azt mutatja, hogy annyira keserű az élete, és levan ragadva 1 bizonyos szinten, hogy hiába lehet igaz, akkor is tagadja. Nehogy más nézőpontból is lássa véletlenül a világot.


Emellett lehet velem van a gond, de a 160kg nekem nem egy ogret jelent. Valami nagy baj van veled, ha szerinted minden kövér fiú igénytelen.

Az ex barátom 150 volt, mégis mindig tiszta, és illatos volt. Normális ruhákban járt, illetve minden tekintetben ápolt volt.

2016. jan. 9. 22:43
 12/38 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nagyon be akarnék vágódni, akkor felnyomnám magam 100 fölé, és megcélozva a célközönséget, náluk nagyobb esélyem lenne, mert kevesebb kínálat jut nekik. Hmm, ez lehet egy jó taktika is.

2016. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

#11: "Ha ez így is lenne, szerintem ezt megtalálom ugyanúgy egy átlagos testalkatú fiúban is. "


Ez így is van, viszont az izmos, vékony vagy átlagos testlakatú fiúk nincsenek tele kisebbségi komplexusokkal a kövérségüket illetően. Úgymond tudják "hányadán állnak" veled kapcsolatban. És lehet, hogy nem is halmoznának el téged úgy a figyelmükkel és a szerelmükkel, mint "a világ legszerencsésebb dagija", aki a két kezét összeteszi, hogy ilyen nő mellett lehet, mint te. Nem lehet, hogy egyszerűen csak élvezed, hogy Dagi a tenyerén hordoz, mint valami hercegnőt? Lehet attól félsz, ezt az odafigyelést egy jó testű sráctól nem kapnád meg?


Ismétlem: nem sértegetlek. Csak fejtegetek.

2016. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte csak te vagy ilyen.

Hogy tudsz összejönni ilyen fiúkkal? Gondolom nem kezdeményeznek, és ha alakul is valami, akkor ők is szivatásnak hiszik.

2016. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek a vékony vagy nagyon kigyúrt fiúk, jó azért a 160kg a másik véglet de nekem tetszik ha van rjta egy kis plussz, esetleg poci. A barátom pont most készül, hogy kigyúrja magát... nem örülök, nekem így jobban tetszik...de ha neki ez kell.
2016. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Egy egészen egyszerű dolog miatt furcsa és az az, hogy a történelem során soha nem volt ilyen a férfiideál. Gondolj csak bele! Ott az ókori görögök kockás hasa, a rómaiaknak még a vértjükön is kockák voltak! A sportos test mindig is az egészséget, férfiasságot szimbolizálta! A 160 kg-os ember az túlsúlyos. Túlsúly=diabetes, szív és érrendszeri megbetegedések, magas vérnyomás stb. rizikófaktorának komoly növekedése!
2016. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

" Sőt gyakran a városban pár divat üzlet is felszokott kérni, hogy álljak modellt az aktuális készletükhöz. "


Edény készlet?

Mi ez a duma?

Ilyennel még nem is találkoztam itt a gyk-n.De ott van a szeren.

2016. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Szerintem oda van írva, hogy divat üzlet. S a készletbe tartoznak a ruhák is. :( Persze annyi csupán, hogy nem akartam kiírni konkrétan sokak véleményét, miszerint vonzó vagyok.


A történelmi eszmefuttatásba is belegondoltam. Azonban szerintem nem a görögöktől kezdődik a töri. Visszamehetnénk akár az őskorba, vagy maradjunk a görög illetve rómaiaknál is. A nagydarab férfiak a hatalmat jelképezték. Végülis Ők irányították a "tökéletes" testű pasikat. Nem fordítva, és manapság is, sok helyen látok nagydarab felső vezetőket.

Persze nem a pénz érdekel egy ilyen pasiban, mert ugyanúgy megvan egy normál testű férfiban is ez a felállás.

Szimplán hozzájuk vonzódom.


Elméletben ez így van "Ez így is van, viszont az izmos, vékony vagy átlagos testlakatú fiúk nincsenek tele kisebbségi komplexusokkal a kövérségüket illetően. Úgymond tudják "hányadán állnak" veled kapcsolatban." Azonban a gyakorlat közel sem mutatja ezt. Számos olyan sovány, illetve izmos, kidolgozott testű fiút ismerek akik sokkal félénkebbek mint akár egy soha ki nem mozduló nagydarab fiú. Ott is megtalálhatnám ezt az odaadást. Csak a kémia nincs meg.

2016. jan. 10. 08:52
 19/38 anonim ***** válasza:

Vicces mennyi itt az előítélet meg irigykedés a sok 40 kilós kisgyerektől. Egy nagydarab férfi miért lenne félénkebb, vagy rosszabb az ágyban ... stb. Ezek buta általánosítások. Az ilyen beteg gondolkodást meg pláne nem értem, hogy aki kedves az biztos kompenzációból teszi. Ez azért félelmetes, mert azt mutatja, hogy nem tudtok önzetlenül szertetni és benneteket sem szeretett még senki.


A történelmi példáknál meg nem a Hollywood-i filmekből kellene kiindulni. A nagy-erős harcosok mindig is pocakos emberek voltak. Régen nem volt szálkásítás, meg zsírtalanító eljárások, mint a modern sportolóknál. Sok ürücombot meg kell ám enni ahhoz, hogy elbírj egy kétkezes pallost. A világ legerősebb emberei is mind pocakos emberek.

2016. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, erre a videóra be tudsz nedvesedni, igaz?

https://www.youtube.com/watch?v=Tc_dD_zhPE4

2016. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!