Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért furcsa ez mindenkinek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa ez mindenkinek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szőke, kékszemű lány. Sportolok, és imádok egészségesen élni, divatosan öltözködni. Sőt gyakran a városban pár divat üzlet is felszokott kérni, hogy álljak modellt az aktuális készletükhöz.

Azonban pasik terén nem találom vonzónak se a vékony, se az átlagos, sőt a kidolgozott testű "adoniszokat" sem. Pedig mindenki ezt várná el.

Kiskorom óta a nagydarab pasik tetszenek. Itt tényleg a nagydarabokra gondolok. Akár 140-160 kiló is lehet.

Imádom, hogy a legtöbbjük picit félénk, és egyszerűen lenyűgöz a személyiségük. Nagyon romantikusak tudnak lenni, értelmesek. Az ágyban is hiába hatalmasak, nagyon gyengédek és odaadóak.


Azonban majdnem minden barátnőm azt hiszi, hogy direkt szivatom őket. S csak viccelek, amikor megjegyzem, hogy xy milyen cuki. Emellett értetlenül néznek amikor elküldöm egy buliban a "félisteneket".


Csak Én vagyok ilyen, akiknek a nagydarab pasik tetszenek, és sokkal fontosabb a belső?



2016. jan. 9. 22:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az fura, hogy a belső értéket, csak a "hatalmasokban" találtad meg.


23/F

2016. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 opened paradise ***** válasza:

Mert a saját ízlésüket gondolják az etalonnak.


Nem baj ez,sőt! :)

2016. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem úgy tűnik kamu ez a kérdés.


Ha mégsem az akkor full respect neked.


25F


Egyébként szívesen ismerkednék veled. Nem társkeresés céljából, mert messze nem vagyok az eseted, csak úgy barátkozás céljából. Érdekes ember lehetsz.

2016. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Magyarra fordítva a hármas meg akar dugni, de nem akarja, hogy tudd, hogy meg akar dugni
2016. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Kisboltos válasza:

Majd valaki nagyon nagyon boldog lesz. Persze te is.

Figyelj, az élet pofon egyszerű. Jó neked? csináld. Nem jó? Ne csináld.

2016. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy ezek a belső értékek csak a nagydarab pasiknak van meg, sőt.. elég buta kijelentés lenne az ilyen.

Csak mint minden embernek, számomra is fontos a vonzódás, amihez nagyon fontos a belső, de kell a kémia is. Ezt nálam pedig csak a nagydarab fiúk tudják kiváltani.

Kamu meg nem tudok miért lenne... Elég megnézni Amerikát.

Számos nagydarab nőnek olyan testépítő emellett jómódú fiúja van, hogy a barátnőim maximum álmodozhatnak róla.

Fordítva ez miért ne működhetne?

2016. jan. 9. 22:27
 7/38 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félsz az erős, magabiztos férfiaktól? Talán mert félsz, hogy elnyomnák a személyiségedet, uralkodnának rajtad? És ezért inkább az ilyen picit nyámnyila, félénk, teszetosza fiúknál kezdeményezel, akiken viszont te uralkodhatsz? Nem biztos, hogy így van, csak kérdezem. Próbálom megfejteni. :)
2016. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

A mai emberek általában aszerint választanak párt, hogy a környezetük mit vár el tőlük. Ritka ha valakinek saját igényei vannak és azok után megy. Viszont neked így nagyobb esélyed van megtalálni a boldogságot, mint azoknak akik a kirakat és műemberek után rohangálnak. Csak így tovább!


29F

2016. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
👍
2016. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
a kérdező egy 160 kilós ogre aki magáról írt ki istenító kérdést xd átlátok a szitán xd
2016. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!