Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan deríthető ki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan deríthető ki hogy korai magömlésem van?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek de szégyenemre félek magától a közösüléstől...ennek oka hogy sokszor ha csak simán magamnak csinálom is van hogy 2-3 perc alatt vége vagy ha nem akkor eljön egy pont ami után már érzem hogy ha kicsit folytatom vége lesz és megállok várok de aztán elkezdem megint és szinte megint azonnal startra kész...igazából nem bírom kontrollálni csak úgy jön és akkor kész..borzalmas érzés mert félek hogy nem tudok örömet okozni a páromnak...a furcsa az ha kézzel csinálja Ő nekem vagy szájjal akkor elég jól bírom de a behatolást kerülgetem mert úgy érzem azonnal vége lenne ... és ez a baj hogy van ha magamnak csinálom jól bírom de sokszor van hogy semennyire sem és így nem merek a szexre térni...korai magömlésem van ?

2016. jan. 7. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Pedig lehet azért akar már annyira elsülni a pisztoly mert a tokra vágyik...érted...


Át kell esni rajta.Nehogy úgy járj hogy 2 évig filózol rajta nem dugsz meg egy csajt se és már rég megoldott lenne a probléma.Lazíts.

2016. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez azért elég kusza amit leírtál. Amúgy meg ha az is van, emiatt nem fog elhagyni a csajod vagy 100bol egy. Csak teljesits minden más kívánságát az agyban. Ha korai magomlesed van szerezz be egy vibrit,dugod egy kicsit, majd ha mar nem birod, cserelsz a mubrokira aztán egy-két perc utan megint fogod bírni egy darabig. Ez nem halálos betegség, nekem is az van, egyejszakas kapcsolatba nem szoktam belemenni, emiatt. de amúgy normális kapcsolatban nem szabad emiatt szégyenkezned. Itt minden nap van egy ilyen kérdés. No para!
2016. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen,az van.

Olvasgass utána.Sok mindent találsz a neten ellene.Hosszú lenne ide leírni a lehetséges megoldásokat.

F40+

2016. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom furcsa a gondolat hogy amúgy semmi gáz nem lenne ha már úgymond a "tokba" rakom a pisztolyt :DDDD de ha ez lehetséges én hiszek neked
2016. jan. 7. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesz majd gondod,ha nyugodtan teszed és nem parázva.Ha toleráns barátnőd van és akarsz tenni érdekében,akkor rendeződni fog a dolog :)

3-as

2016. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából én szívesen megtennék bármit is mert nekem csak az a lényeg hogy ő élvezze...csak azt úgy nehéz ha idő előtt fellövik a tűzijátékot :D
2016. jan. 7. 17:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hihetsz is!


Gondolj bele egy pillanatra; Hányszor hagytam eddig hogy a félelmeim megfosszanak a jótól? ;)


Ebben a létsíkban minden relatív ezt tartsd észbe!Pacsi!

2016. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi ! :D és köszönöm mindenkinek a jó és hasznos válaszokat :))
2016. jan. 7. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kézzel,szájjal vagy bármilyen módon ki tudod elégíteni a barátnődet nem lesz akkora jelentősége.

És te is megnyugszol majd.

2016. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2016. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!