Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet mostanában korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet mostanában korai magömlésem?

Figyelt kérdés
Régebben mindig sok ideig bírtam a szexet a párommal. (40 perc, de volt 3 óra is) Most kb. két hete, csak maximum ilyen 10 percig bírom és elmegyek egy pillanat alatt. Párom mondja mindig hogy ez nem baj, mert neki így is jó, de tudom hogy azért jó lenne neki ha bírnám sokáig, és úgy nekem is jobb lenne ha látom őt boldogan. Szerintetek mi okozhatja a mostani korai magömlésem? Lelkiállapot?.....
2010. máj. 9. 18:27
 1/5 anonim válasza:
Gondolj a melóra, lehetőleg ne a csinos titkárnőre :)
2010. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ráuntál az asszonyra...
2010. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem untam rá, mert nagyon fel tud villanyozni ugyanígy most is mint egy évvel ezelőtt, és nagyon szeretem, és komolyan nekem ő az egyedüli szexistennőm.:D:D Már gondolkoztam h azt mondom neki h öltözzön férfiasan, hogy ne legyen kívánatos hátha úgy nem fogok olyan gyorsan:D
2010. máj. 14. 00:02
 4/5 anonim válasza:
Miért baj az, hogy 10 perc? Vagy csak én vagyok úgy vele h nincs szükségem fél órára?:D Jó, néha az is jólesik, de nem minden egyes alkalommal! Főleg egy nőnek azért már fájhat(ahogy te írtad) a 3 óra... Szerintem ezen ne görcsölj. Ha a párod azt mondja, hogy nincsen gond ezzel, akkor az úgy is van. Ha téged ennyire zavar, akkor próbáld kompenzálni valami mással...mondjuk gyertyafény vagy egyéb szexjátékok:) Én legalábbis személy szerint örülnék neki...:D
2010. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

10 perc? Hülyéskedsz??? Olyan sokáig mit tudtok csinálni??

3 perc a normális,ebbe benne van az előjáték meg a zuhany is!!! Nehogy már! A csajnak is ugyanannyi ideje van mint nekem! Oldja meg :)))

2012. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!