Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt fiúk/férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt fiúk/férfiak! Adnátok tanácsot nekem? Többi lent

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy tervezek találkozni 3 fiatal (két 19 és egy 21 éves) lánnyal a közeljövőben (1-2 hét távlata). A szituáció az, hogy megvan már a lányok telefonszáma, beszélgettünk is már korábban. Tudom miket szeretnek csinálni meg hasonlók, de nem vagyok egy nagy randizós tipusú pasi és ha össze is jön, akkor sajnos valamit mindig elszúrok :( Általában már nincs második randi. Külsőleg nincs velem semmi gond, lányismerőseim szerint helyes, jóvágású, sportos pasi vagyok. Szerintem inkább a kommunikációval lehet valami! A klasszikus randinál (pl. beülünk valahova és beszélgetünk) szoktam izgulni és ezért néha nagyon rossz ha éppen nincsen téma (kinos csend)! Olyan szituációt keresnék, ahol lazábban lehetne beszélgetni, nem kellene annyira izgulni! Mit lehetne csinálni ebben a téli időszakban? Egy közös hóemberépitésnek? Én annyit szeretnék, hogy jól érezzük magunkat és az egyik lánnyal legalább sikerüljön összejönnöm! Bármilyen kreativ ötletet szivesen fogadok!


Csak komoly válaszokat kérek! Irhattok arról is, hogy miről és hogyan beszélgessek velük (szexet hogyan hozzam szóba majd és mennyi idő után)! Válaszotokat előre is köszönöm!


2016. jan. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

szexet nem kell szóba hozni egyáltalán az majd jön magától és majd látod mennyire engedékeny a csaj (de csak annyira menj el amennyit enged, valamelyik csak csókig megy el valamelyiket egyből meg lehet döngetni)


A randin beszélgess vele bármiről a lényeg, hogy csináld úgy mintha nem randin lennél hanem csak beszélgetnél simán egy csajjal és akkor nem izgulsz annyira

Kinos csend ne legyen, beszélgess vele bármiről ami eszedbe jut és hagyd őt is beszélni

2016. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd írok priviben este.
2016. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenképp iszogatás legyen, akkor te is laza leszel. meg ők is. én meg szoktam mondani előre, hogy hagy ne kelljen már feszengeni, hogy miről beszéljünk, úgyhogy felváltva kérdezhetünk. ahogy fogy a pia egyre lazább a dolog, nyilván a harmadik kérdésnél a szerelem/szex a téma.aztán ha tetszetek még egymásnak, akkor rá lehet rabolni a csajra azonnal. hajrá
2016. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Arra gondolj, hogy a nők tudatalatt minden egyes mozdulatodat figyelik. Én pl. sosem szeretek szemben ülni a csajjal, hanem mellette. A lábad ne legyen összezárva, a kezeid ne legyenek az öledben, ne legyen összekulcsolva, néha érintsd meg a kezét vállát. Szexet ne hozd szóba, ha a csaj akarja, akkor úgyis lesz. Hagy beszélni magáról, a nők szeretik az ilyet, sokat kérdezz tőle. Kérdéssel tudsz legjobban irányítani, ne vágj a szavába. Nem tudom mennyire ismered ezeket a lányokat, de érdemes átgondolni vagy összeírni, hogy vele milyen témákról érdemes beszélni. Dícsérd meg néha, ruháját, vagy haját. Sokszor az jön be, ha spontán kérdezel valamit és nincs rá felkészülve, meplepi a kérdés, az sugároz önbizalmat, a nőknek ez kell.
2016. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!