Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csillapitsam magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csillapitsam magam?

Figyelt kérdés

Az a lenyeg , hogy van egy srac munkatarsam, majdnem mindennap talalkozunk.5eve dolgozunk egyutt , egyszer tetszik egyszer nem foglalkozom vele .. Most az az idoszak jott el , hogy megint tetszik.. Amikor dolgozunk folyamatosan bizsergek ott lent luktet minden bajom van , mintha "ehes" lennek ,hianyzik a szex vagy nem tudom ,mikor hazs megyek maszturbalnek akkor nem olyan jo es folyamatosan kielegitetlennek erzem magam..

Van baratom szexelunk minden rendben van koztunk megis masnap mikor bejovok dolgozni ujra kezdodik az egesz.

Csak azt szeretnem ha elmulna ez "zsongas" .. Mikor felkelek berakok egy tisztasagi betetet de par ora mulva cserelnem kell annyira atazok ..

Az hogy terszik valaki azt meg normalisnak tartom de ez mar sok es tenni szeretnek ellene.otlet?



2016. jan. 6. 12:49
 1/5 anonim válasza:
Hát nem tudom milyen komoly a kapcsolatod a barátoddal,de ha nem olyan komoly akkor szerintem feküdj le a munkatársaddal mert előbb vagy utóbb befog következni ha ennyire rá vagy kattanva de ha komoly a kapcsolatod a pároddal akkor szerintem válts munka helyet míg baj nem lessz és szakítás lessz a vége, de nem szeretheted te ellégé a barátodat ha más hapsira vágysz ...
2016. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Öhh..ez nem olyan konnyen megy ,hogy höhh most munkat valtok ..es igen jo a kapcsolatom a parommal ..de nekem

Senki ne mondja hogy en lennek itt az egyetlen ilyen..es epp ezert kertem "segitseget" hogy tehessek ellene

2016. jan. 6. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Azta jól rá vagy kattanva! Egész nap lucskos vagy? Nem vagy egy kicsit nimfomániás?

Hány éves vagy?

2016. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
próbáld akkor valahogy tűrtőztetni magad de szerintem eléggé nehezen fog menni főleg ha annyira vágysz utánna és lehet ő is vágyik utánnad,, én is voltam hasonló helyzetben szerettem a páromat mégis más után vágytam és sajnos az lett a vége hogy mégis megtörtént a dolog mert annyira akartuk egyszerüen nem tudsz ellene a védekezni mert a tested ezt akarja
2016. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, pszichológus hátha tud segíteni.
2016. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!