Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok partnerváltáskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok partnerváltáskor nektek nem szokott csípni az új barátotok ondója?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzések legfőbb tünete a viszketés, csípő érzés, nem tudom ezeket a túró meg trutyi dolgokat honnan vetted, hát jó lényeg, hogy Te megnyugtattad magad :D Csak nehogy koppanj egyszer egy nagyot #-)
2016. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy

olvass már utána az interneten mik a tünetei ha már ennyire tudod a túros folyás a legfőbb tünete..

De különben azért is idióta vagy mert nem tudsz szöveget értelmezni a kérdező azt kérdezte az ONDÓJA csipett e , nem tudom hol olvastál hüvelygombát lehet hogy neked az van

De nekem nem mivel nem viszketett nem csipett sosem magátol a hüvelyem csak mikor szex után bennem ment el és utána egy 10percig csipett de ez elmult..

Te gombaszakértő... kezeld ki a gombádat inkább ne másokba köss bele

2016. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta vagy, egyre jobban bizonyítod a kommentjeid alapján is. Továbbra sincs "túrós folyása" a gombás fertőzésnek. Nem is értem honnan vetted ezt az értelmezést, üsd be a googléba és meglátod mennyire hülyeségeket irkálsz. Amilyen hisztis rinyagép vagy nem is csodálom, hogy megcsalt a barátod :D Neked meg további jó világot benne, szerintem magad is tudod, hogy megcsalt csak nem akarod elhinni ez a legviccesebb wahahaha :DD
2016. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, hülyeségeket irkálok valoban 😊 Most rákerestem neked Mindenhol irják és tessék be is karikáztam, a gyengébbek kedvéért de itt most mindenki láthatja mennyire buta vagy és magadat égetted le.Ez alatt simán rákereshettél volna hogy ne magadat röhögtesd ki, Engem annyira csaltak meg amennyire nekem hüvelygombám van, amiről te azt sem tudod mit jelent de tessék olvasgass csak :)) Szerintem te jártál igy hogy félrekeféltek, majd bűzős trutymos pinával kell élned te szerencsétlen.

[link]

[link]

De szerintem te trollkodsz most, mert ennyire hülye ember nem létezik

2016. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem sosem csípett még senki ondója sem szerencsére. Viszont ha már a partnerváltást emlegetted, az immunrendszert picit megviselheti az új partner, amíg egymáshoz nem szoktok. Persze nem mindenkinél és minden esetben van ez így.
2016. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előfordul, mivel a partner ondója megváltoztatja a hüvely pH-ját. Ez irritációt azaz égő, csípő érzést vált ki rövid ideig. Kis idő elteltével a hüvelyflóra hozzászokik a partnere ondójához. Ez lehet pár nap, vagy pár hét. Természetes jelenség, a köztudatban nászutas betegségként emlegetik.


(Egyébként a partner ondója miatt is felléphet hüvelygombás fertőzés, ha a partnerek pH-ja nagy mennyiségben eltér, így felborítja a hüvelyi egyensúlyt, így a hüvelyflóra nem tud védekezni a kórokozók ellen.) Ez nem nemi betegség, csak a hüvely köztudottan saját védelme megőrzésében savas, míg az ondó lúgos, így a kettő találkozásakor valamellyest semlegesítik egymást, így a hüvely veszít savasságából és ezáltal a védelmi erejéből is.


Remélem segített.

Aki nem hiszi, az így járt. Olvasson utána...

2016. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!