Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fel lehet ezt dolgozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet ezt dolgozni?

Figyelt kérdés
A barátom csak azért mondta hogy szeret, hogy lefeküdjek vele. Azt tudni kell, hogy ez lett volna az első. Még csak 1 hónapja járunk. Jogosan akadtam ki egy kicsit, nem?
2016. jan. 4. 05:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ergya kamu.
2016. jan. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez igy persze, hogy jogos a kiakadásod. Fel kell dolgozni! Tanulj belőle!
2016. jan. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki szuzen egy honap utan puncit mutat, az meg is erdemli.
2016. jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem mutattam, nem is akartam. Beszéltünk róla, és mondtam, hogy én várni szeretnék ezzel az egésszel, mert egyrészt azért jobban meg kell ismernünk egymást, másrészt pedig mivel ez az első, szeretném ha valaki olyannal történne, akit szeretek, és aki viszont szeret.

Igen, ez "tanulópénz" volt a javából.

2016. jan. 4. 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szolgáljon tanulságként nem csak neked de másnak is. 1 részt nem az a lényeg ki mennyire szeret hanem hogy az első alkalmad 1 életre szóló szép élmény e vagy sem? Persze szeretve jobb lehet,de nem mindenképp,mert ha a fiú pancser akkor nem!!!! Hiába imád valaki szívvel lélekkel ha ő magának sem tudja mi a jó és úgy akar neked örömet okozni,na akkor jönnek azok a dolgok amikor ebben a próbálkozásban csak a lány sérülhet.És te magadat hibáztatod az ő esetleges tudatlansága,bénázása miatt. Én annó 1 tapasztalt lánnyal veszítettem el jó pár éve,de ha most szűz lennék sem cselekednék másként.Sőt igazából a gyengéim is lettek a szűz lányok,talán mert imádok adni,és segíteni. Ez jó érzés,ha bár valaki utálja a szüzeket,nekem nagyon bejönnek. Persze azért a helyedben a fiút kidobnám,hisz bármilyen is volt,kapcsolatban a hazugság elfogadhatatlan.
2016. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez ok a szakításra.
2016. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Óooo #3-as! Azt a fene nagy erkölcsösségedet! :/
2016. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!