Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy szuperhős pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy szuperhős pasi előnnyel indulna nálatok?

Figyelt kérdés

Nem viccből kérdezem, nincsenek természetfeletti képességeim, de tanult mérnök-informatikus vagyok és elég gazdag ahhoz, hogy tudnék magamnak olyan speckó cuccokat csináltatni, mint Batman.


Ha kettős életem lenne, nappal egy igényes, jóképű arisztokrata férfi, éjjel pedig maszkba öltözve leszámolnék a gonosszal és szétcsapnám a nyócker gonoszait, azzal izgalmasabb lennék a szemetekben, mintha csak egy sima "száraz" gazdag sznob lennék?



2016. jan. 3. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincsen neked arra pénzed hogy Batman legyél
2016. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked is bent áll a lambo a garázsban, aztán mégis gyk-n lógsz :D.
2016. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nane mar :D
2016. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez a valóságban nekem inkább nevetségesnek hangzik

20/L

2016. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A mérnök infós geek, aki megkapta élete első fizetésemelését, most éjjelente cigókra akar lövöldözni a nyóckerben, hogy ezzel csajozzon?


Álompasi, mi más :DD

2016. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem jönne be. Nem akarok állandóan azon rettegni, hogy mikor nyírja ki valaki a páromat az éjszakába. (Bármikor megtörténhet, de egy ilyen generált szituációban jóval nagyobb rá az esély! ) Az élet nem egy happy endes film.


A gazdagság önmagában jó dolog, és nem vonz maga után negatív személyiséget, mint azt a legtöbben hiszik. Nem kötelező a pénz mellett sznobbá válni, se bunkóvá, se nőfalóvá.


Nekem tudod miért lennél érdekes? Mert érdekel a szakmád. ;) Én is belakarok nyalni ezekbe a témákba, leginkább az informatikába.


Jól sejtem, sok volt a csalódás szerelmi téren?

2016. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugye-ugye, mégiscsak a pénz a legjobb szupererő.
2016. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Josh Cartu te vagy az? :D
2016. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, haver. Ez mind szép és jó. De ettől még a farkad ugyanakkora marad. :)
2016. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem térjünk vissza erre a kérdésre akkor, amikor "leszámoltál a gonosszal és szétcsaptad a nyócker gonoszait". :-))
2016. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!