Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó pasi, meg bejön, de idegesí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasi, meg bejön, de idegesít a nyomulása. Mit csináljak, offoljam?

Figyelt kérdés

Még ősszel ismertem meg, egy szórakozóhelyen és azóta nem száll le rólam. Mondjuk, igazándiból minden tulajdonsága bejön, megvan benne, amit én akarok egy pasitól, jó a haja, jó a stílusa, jó izmos (valamiért, ne kérdezzétek miért, de vonzódom a kigyúrt roma pasikhoz :D), pénze is van, meg egyébként egész kedves meg jófej, de.....uh, nagyon sok tud lenni. Volt hogy gigantikus rózsacsokrot küldött nekem a suliba, máskor meg elém jött suli után. Akkor elvitt vásárolni meg ebédelni, akkor amúgy jól éreztem magam vele, estig együtt voltunk, aztán amikor hazavitt, meg akart csókolni, de nem hagytam neki..

Szóval rendes meg minden, de nagyon tapad, folyton írogat, küldi az ilyen dalokat, hogy veled érzem meg beléd estem meg nemtudom, és ez néha zavar, de mellette meg imponál is, hogy ilyen jó pasi, meg minden. Amúgy idősebb is nálam, 7 évvel.

Mit csináljak vele? Koptassam le, de hogy?

18L


2016. jan. 2. 22:52
 1/1 anonim válasza:

Nos ha tényleg bejön és te is neki akk miert offolnád?!

Vannak olyan ferfiak akik ugy gondoljak hogy muszaly minden erejukkel arra koncentralni hogy elnyerjek az adott lany szivet...

DE

Ha ugy gondolod hogy naon nyomul es eggyertelmuen akar vmit akk ulj le vele es kontorfalazas nelkul beszeld meg ezt az egeszet. Es ha zavar teged ez a sok ajandek kedvesseg vagy ha nem szereted ha feltunest kelt ezzel nyugodtan mondd el neki ami a szivedet nyomja...

2016. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!