Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ezzel az átkozot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az átkozott tanárral? Vonzódunk egymáshoz, de ez így nem oké, ami történt.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Voltak már vele kapcsolatban kérdéseim 👆🏻, biztos van aki emlékszik rájuk :D Most viszont már nem ott tartunk, hogy mit akar tőlem, hanem hogy, hogy bírjam ki vele, meg mit csináljak..

Szilveszterkor történt, egy kisebb pub-ban voltam a barátaimmal, ahol hirtelen megjelent ő is. (nemtudom, hogy ez a sors, vagy üldöz, vagy nemtudom de ahhj..) Nyilván odajött hozzánk, meg jófejségből fizetett nekünk egy kört, de aztán kezdett csak velem foglalkozni, aztán meg random odasúgta, hogy 'hagyjuk itt őket'. Nem ittam sokat, nem foghatom erre, de nemtudom mi történt velem, mert elmentem vele. Lesétáltunk egy üveg pezsgővel a rakpartra (még el is sütött egy viccet az ominózus dallal :) ), aztán mondta hogy ne üljek a kőre, hideg, szóval konkrétan lerántott az ölébe, vagyis az egyik lábára...oké egy ideig semmi nem volt, iszogattunk, dumáltunk (bár nyomta a hülyeségeket, hogy "Tudod hogy ha két ember egy üvegből iszik, az olyan mintha csókolóznának?") Mondtam hogy ez hülyeség, erre mondta, hogy ja, hát jobb, ha igazából csinálják..meg számtalan ilyen félreérthető dolgokat..

És hát a bibi ott volt, hogy nekem voltak gyenge pillanataim, amiből egyet ki is használt. Esküszöm, csak egyetlen csók volt, mert utána észbekaptam, de jaj... Azóta olyan vagyok mint akinek átmosták az agyát, egyszerre félek hogy ebből baj lehet, de közben meg a fejemet verem a falba, annyira vágyom rá..

Második félévtől lesznek PVO-k (pályaválasztási órák), amiket nekünk NYILVÁN ő tart, csak hogy még nehezebb legyen elviselnem...

Nem találkoztunk szilveszter óta, de ha újra látom, minimum hogy elájulok, de ez így nem jó...kerülni meg nem tudom..

Mit csináljak? Ez nagyon gáz így :(


2016. jan. 3. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy normális. Felejtsd el, mielőtt baj lesz belőle.
2016. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy csak meg akar fektetni?


Ha lebuktok ő többet nem taníthat, te meg pályaválasztás előtt leszel kirúgva a suliból.



25F

2016. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy te mit csinálj de azt igen,hogy a pasas az állásával játszadozik. Csak idő kérdése,hogy más is észre vegye ezt kettőtök közőtt. Akkoresz
2016. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy te mit csinálj de azt igen,hogy a pasas az állásával játszadozik. Csak idő kérdése,hogy más is észre vegye ezt kettőtök közőtt. Akkor lesz csak baj.

Legalább várjátok meg a suli végét.

2016. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Clay Morrow ***** válasza:

[link]


Múltkor is, ha jól emlékszem leírtam, hogy felejts és hagyd a pi csába bele már. Szerintem te nem is tanácsokért írogatod ki ezeket, hanem, hogy itt menőzz és sajnáltasd magad. Nőj fel már.

2016. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én meg őszintén szurkolok nektek, de ügyesen csináljátok! :)
2016. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sajnos nem tudok privátot írni, mert törölték a fiókod, de amennyiben van új regisztrációd, és figyeled a válaszokat, kérlek, írj nekem üzit! Kicsit más, de hasonló helyzetben vagyok.:))

17/L

2016. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!