Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valóban a fogamzásgátlóknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a fogamzásgátlóknak köszönhető az az átok, hogy ennyire sok túlsúlyos, számomra nem vonzó lány van manapság?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem még azt is, hogy a fiatalabb tehát 14-15 év körüli tini lányok közt rengeteg számomra vonzó vékony lány van.

#hízás #átkozott #fogamásgátlók
2012. júl. 7. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Közrejátszhatnak, de azért inkább az életmód következménye.

Abban sokkal nagyobb szerepet játszhat a tabletta, hogy ennyi meddő pár van...

2012. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A fogamzásgátló csak az egyik lehetséges ok.

Nekem volt nőm, aki nem szedett életében fogamzásgátlót, mert vallásos volt és szerinte ezt nem szabad, majd egy fél év alatt úgy elhízott, hogy ki is dobtam. Ismétlem, még a kezében sem volt fogamzásgátló. Lusta, kövér, ápolatlan pixa lett és zabált.


Másrészt volt nőm, aki korábban kövér volt, majd lefogyott, szedett fogamzásgátlót és nem hízott vissza egy dekát sem.


A meddőségnek semmi köze a fogamzásgátlókhoz. A legtöbb meddő pár sose használt fogamzásgátlót. Civilizációs betegség, környezeti hatások, későre tolódó gyerekvállalás okozza a meddőséget. Férfi meddőség meg aztán tényleg távol van a fogamzásgátlós témától.


Aki kövér, az igénytelen, ennyire egyszerű.

A nemi éréssel nő a zsírszövet aránya a nőkben, csípőn, hason, mellen, seggen, aki meg nem sportol, zabál, annál extra zsír is felkerül és már le se adja, mert lusta disznó.

Amúgy a fogamzásgátló mellett is lehet ám tornázni, nem kell elhízni tőle.

2012. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 éves koromtól szedtem fogamzásgátlót (most hagytam abba), nem sportolok (rossz a gerincem, így max a gyógytorna jön szóba), mégis 168 centivel vagyok 48 kiló, nem is diétázom, azt eszem, amit megkívánok (a vacsim pl. pizza volt, nyami). Ez elsősorban genetika kérdése, utána életmódé. Manapság annyira kevés a hormontartalma a tablettáknak, hogy nagyon kevesen híznak tőle.

20/L

2012. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

"A meddőségnek semmi köze a fogamzásgátlókhoz."


Nagyon sokan megkérdőjelezik ezt az állítást.


A tanulmányok bizonyítják a "kipisilt" fogamzásgátlók hormontartalommal szennyezik az ivóvizet (a szennyvíz tisztításánál a hormontartalmat nem távolítják el, így kerül vissza az ivóvízbe), ami jelentősen csökkenti a férfiak termékenységét.


----

Hány éves vagy kérdező?

Ha elmúltál 18 és mégis a 14-15 éves lányok tetszenek a korosztályod helyett, akkor ott más lehet a háttérben. Önbizalomhiány, kisebbségi komplexus...


Az elhízás valóban népbetegség, de nem csak a felnőtt lakosságot érinti, ugyanúgy megnőtt a gyerekek között is az arány.

2012. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!