Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket még vonzanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket még vonzanak az okos nők?

Figyelt kérdés
Mondjuk okos... És szép.. Kis cickókkal és egy nagy popsival de nem zsíros popsival hanem ilyen kis szép formás popóval.
2016. jan. 1. 11:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#29-es: szabadalmaztasd a módszered! Ha te ennyiből képes vagy levonni, hogy valaki mennyire okos, akkor milliókat fogsz keresni HR cégektől a találmányoddal :D
2016. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Ez az "okos" jelző egy picit megtévesztő lehet. Mit takar?

Van 8 diplomája vagy valóban van sütnivalója és feltalálja magát váratlan helyzetekben is, van véleménye a dolgokról. A kettő nem ugyanaz. Az okos és az intelligens hasonló de van különbség :)


Én szinte kizárólag az ilyen lányokat szeretem de jó ha mellette néha tud lenni érzéki és nőies.

Az a gond, hogy szinte lehetetlen ilyen lányt találni. De most itt vagy te. Felcsillan a szem, hogy van még remény. Erre... jaaa hogy én 25 vagyok és a feltételeknek már alapból nem felel meg. Ez gáz.

A 20-21 éves korosztályra még nagy eséllyel várhatsz néhány évet mire komolyan vesznek. Általában azért az ilyen kis tudatlan lánykákkal vannak, mert őket lehet irányítani, naivak a legtöbben. És így a pasi azt hiszi játszhat velük, persze velük is játszanak a lányok és így lesznek a finom kis drámák :P Na nekem ez nem kell, csak egy normális lány.

Volt már akiről azt hittem, hogy hogy.. aztán kiderült, hogy dehogy :D Érzelmileg eléggé kusza volt a történet még ha az okosabb fajtából valónak is hittem.

Hosszú keresgélés után megint találtam egy lányt aki kedves, aranyos és nagyon okos is. Lehet vele beszélgetni mindenről és ezt ki is használtuk. Erre 2 nap múlva jön a meglepi: "van barátom".

2016. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
#31-es az kellemetlen :/
2016. jan. 1. 16:16
 34/34 A kérdező kommentje:
#32*
2016. jan. 1. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!