Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket még vonzanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket még vonzanak az okos nők?

Figyelt kérdés
Mondjuk okos... És szép.. Kis cickókkal és egy nagy popsival de nem zsíros popsival hanem ilyen kis szép formás popóval.
2016. jan. 1. 11:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Nem szeretem azokat a nőket akikkel nem lehet értelmesen beszélgetni.

Meg ha nem csak futó kalandot akarok, hanem hosszú távon tervezek akkor az értelmes, okos lány sokkal jobb választás.

Az meg, hogy külsőleg is csinos vonzó, (legalább is az én ízlésemnek) csak még egy pozitívum.

24F

2016. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"Nekem az okos férfiak tetszenek. :) Max 21-22"


Ok, akkor most várok Rád 10 évet, mire a harmincasok is jók lesznek.


(basszus, okos csaj? akkor ezt mégsem fogja bevenni :D)

2016. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Kedves #22! Egy próbát megért:D
2016. jan. 1. 13:13
 24/34 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon vonzanak kérdező. De inkább az érzelmi intelligenciája legyen ott a szeren jobban, a racionális intelligencia annyira nem számít nálam. Az említett kis cici, nagyobb popsi meg zsáner alapból. :P BÚÉK!
2016. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
BUÉK!:)
2016. jan. 1. 13:30
 26/34 anonim ***** válasza:

Engem vonzanak, igen, de az ehhez hasonló mondatok:


"Kis cickókkal és egy nagy popsival de nem zsíros popsival hanem ilyen kis szép formás popóval"


...szerintem nem illenek egy "okos" nőhöz. :D

2016. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Az csak példa:D Hogy a külsőre is adjunk meg valamit ne csak annyit, hogy okos
2016. jan. 1. 13:37
 28/34 anonim ***** válasza:

Az okos az elég tág, mivel lehet okos informatika, kémia vagy az élet bármely területén.

Az hogy okos-e nem mérvadó. Ne legyen bunkó, se lekezelő innentől pedig nem árt ha bejön valamennyire külsőleg.

Az adottságoknál pedig inkább az összkép számít. Lehet bárkinek óriási melle ha nem illik hozzá és fordítva.

2016. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Értem, hogy példa, csak nehéz elképzelni, hogy egy számomra okosnak tartott nő a "kis cickó" és "zsíros popsi" szavakat egy mondaton belül használja, ha önmagát kell jellemezni. :D


Már önmagában az fura, ha egy bemutatkozásban a belső tulajdonságaidat elintézed egyetlen szóval ("okos"), a külsődet viszont "cickó-popsi" szinten részletezed. :D


Tudom, nem jelent semmit, de ez a stílus valahogy szerintem jobban illik egy felületesebb nőhöz, lányhoz. :)


De ez csak az én benyomásom és nem akarom azt mondani, hogy ilyen vagy, csak nekem ez a stílus fura. :D

2016. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
#29 mindenki más:)
2016. jan. 1. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!