Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány a szórakozóhelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány a szórakozóhelyen kinézett magának és odajött hozzám táncolva, körbe táncolt és odapucsított a péniszemhez majd szorosan odanyomta, szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Előszor mikor oda akarta nyomni a fenekét a péniszemhez, én hátráltam.. utána észrevette ezt és még közelebb jött hogy elérjen de másodszor már hagytam és kb 20mpig csinálta így.. de egy haverom ellökött a csajtól és ő csinálta ugyanezt vele amit a csaj nem engedett es rám mosolygott majd lelépett.. de a mosolya elég sokáig tartott és folymatosan a szemembe nézett és le-föl a szemével.


Azt vettem észre hogy sokszor kereste a tekintetem de nekem egy másik csaj tetszett...aki sajnos összeverekedett egy másikkal így kidobták :((


2016. jan. 1. 06:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Bejöttél neki vàrta hogy lépj. Elszúrtad ...
2016. jan. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menj utána hátha még nem késő, tuti leakart veled feküdni
2016. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valamiért ez a gif jutott eszembe a történetről. Ezt elszúrtad [link]
2016. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, milyen társaság
2016. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felkínálta neked magát, te meg elszalasztottad.
2016. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Azt jelenti, hogy bal...sz vagy, és az is maradsz. Majd 40-50 évesen vered a fejed a falba emiatt. Egy rendes férfi felfogta volna, hogy utána kell menni, kielégíteni.
2016. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tuti bejöttem neki?
2016. jan. 1. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerinted? De kit érdekel? Du...i akart veled. Ennél nyilvánvalóbban nem is hozhatta volna a tudtodra.

Késő bánat, már elvégezte más a "melót".

2016. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tuti bejöttél neki! Milyen tahó a haverod!
2016. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg hivatásos volt és amint kettesben maradtok, közölte volna a tarifát, de az sem kizárt, hogy szépen kicsábít a hely elé, aztán egy haverjával kirabolnak.
2016. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!