Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok egy olyan fiúról, akinek ilyen tévképzete van a nemi szerveteket illetően? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szó szerint ezt mondta:

"Csak egy jó tüzes punci tudna engem felmelegíteni. Beletenném a hőmérőmet és várnék. Onnan tudom, hogy jó meleg, mikor eldurran a hőmérőm."


2015. dec. 31. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát itt ugye a hőmérő az valójában a falloszát akarja jelenteni,csak átvitt értelemben használta ezt a szót...
2015. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ember ez beteg :D nem egy tűzhely vagyok :D
2015. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen sötét majommal én soha nem fogok összejönni.

Ez még poénból is a legrosszabb.



25N

2015. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
95%
Tévképzet a javából... elvégre az nem hőmérő hanem varázsfecskendő... ha megdörzsölik a végét fröcskölni kezd. :D
2015. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

milyen idiota kerdes ez mar?


A parom szokott ilyet mondani, meg ennel cifrabbakat is, de az IQ szintje es a majomhoz valo rokonsaga nem abbol fog kiderulni, hogy milyen sexualis szokincse van, hanem amikor a ver a fejeben van hogyan viselkedik.


Ha en ilyet hallok mindig nevetek, es ha olyan valaki mondja, akivel sexualisan aktiv vagyok, akkor meg teszek is ra egy lapattal, pl. feltegyem az angyalkat a fenyofad vegere, vagy beteszed a bohocot a fiokba? ....

2015. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi hülye.
2015. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ajándék Szabó válasza:
Azt nem értem, hogy szerinted mi ebben a tévképzet. Lehet, hogy te nem érted, hogy mire gondolt. Lefordítom: Csak az a lány tud nekem is örömet okozni, aki maga is élvezi a dolgokat. Nem megdugnám, hanem betenném a hőmérőt, vagyis ez alapvetően egyfajta odafigyelést sugall. Maga az, hogy méri a hőt, azt fejezi ki, hogy fontos neki, hogy a másik mit érez és gondol, és élvez. Onnan tudom, hogy jó meleg, hogy elmegyek én is. Alapvetően nem feltétlenül jelent ez jót, hiszen attól még nem biztos, hogy a lány is elmegy. De legalább törekszik rá, hogy örömet okozzon. Nem tudom ki ez a srác, hány éves, és gyanítom, hogy nem túl érett, vagy nem túl tapasztalt, már csak azért is, mert egy ok okozati összefüggést tartalmazó mondat sem ment neki, de ebben semmi tévképzet nincs, sőt alapvetően jó üzenete van. Egyébként a káma sutra eredetileg azt tanította, hogy a nő akkor jó, ha hideg és száraz. Persze ez értelmezés kérdése. :)
2016. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!