Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzk**vának tartanak, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzk**vának tartanak, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

a suliban elég sok srácnak bejövök és ez nyilván tetszik, melyik csajnak ne tetszene. ha jól érzem magam velük, persze hogy találkozgatok, eljárkálok jó pár sráccal, de ők ezt félreértik, azt hiszik akkor rögtön szex lesz. jó ha épp olyan kedvem van és a pasi is jóképű, jól kijövünk akkor olyankor néha smárolok párral közülük, de nem hiszem hogy ekkor már "tartoznék nekik" annyival hogy engedjem is magam megdugatni.


emiatt elterjedt rólam hogy mekkora szűzk**va vagyok mert csak szédítem a pasikat de egyikkel se fekszem le, és ez nagyon bánt :S van egy srác akit tényleg nagyon kedvelek, még nem döntöttem el hogy járnék e vele, de ő az egyetlen akinél ezen elgondolkozok, vele se feküdtem még le és már emiatt is pletykálnak...


most mit cisnáljak, feküdjek le vele csak azért hogy ne tartsanak szűz**rvának?


2015. dec. 31. 11:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Van benne valami...bár más véleményét magasról lekell sza...ni!
2015. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 October15 ***** válasza:
45%
9.: Lehet én vagyok a vén fsz de szerintem nem azért beszéltek ki mert jó csaj voltál... :D Legalábbis az én időmben [24 vagyok] a jó csajokat nem kibeszéltünk hanem legrosszabb esetben is beszéltünk vele... nem m1. :D
2015. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne hogy megtedd!!
2015. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit, élvezd az életet, ha találkozgatni akarsz srácokkal, találkozgasd. Tisztázd mindegyikkel, hogy még nem vagy biztos az érzelmeidben és akkor még korrekt is vagy, tehát nem mondhatják, hogy hülyíted őket, mert te megmondtad, hogy még nem tudod. Nem kell velük lefeküdni, inkább tartsanak szűzk-rvának, mint feküdj le olyannal, akivel nem akarsz.
2015. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ha lefekszel vele akkor utána már **rvának fognak simán hívni, nem szűz**rvának. szóval ha ennyire zavar, akkor ne flörtölj annyira aktívan srácokkal, ha pedig nem, akkor **ard le, mit gondolnak, mondanak rólad.


helyedben olyan sráccal veszíteném el, akit tényleg igazán szeretek, és bele vagyok esve, és pedig nem heccből.

2015. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz, ne is feküdj le senkivel és emiatt tegyél nagy ívben arra, hogy mit gondolnak rólad.

DE! Ha nem akarsz senkivel sem lefeküdni, semmilyen szexuális kapcsolatot, akkor miért kell egy csomó sráccal eljárni, csókolózni, vagyis egy olyan helyzetbe kerülni velük, amiből ők mást szűrhetnek le? Ha te nem akarsz egyikkel sem semmilyen szexuális kapcsolatba bonyolódni, akkor lehet beszélgetni, elmenni valahová, barátként is, nem kell hozzá minden héten másik sráccal eljárkálni és olyan helyzetet kialakítani, amivel feleslegesen felhúzod őket, vagy olyan gondolatokra, netán tettekre sarkallod őket, amit ők joggal érthetnek félre!

Szóval legyél visszafogottabb, ne kezdj ki minden sráccal és akkor nem fogják ezt gondolni rólad...

2015. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Inkább tartsál ki, ne feküdj le senkivel.

Sokkal jobb, ha szüzku..nak neveznek, mintha csak kur..nak neveznének.

Szédítsed csak őket, és majd annak add oda magad, aki el is vesz.

2015. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
könnyű mondani hogy ne feküdjek le vele, de már 16 vagyok és nagyon szeretném már :$ :D köszi a támogató kommenteket!:)
2015. dec. 31. 14:28
 19/20 anonim ***** válasza:

"könnyű mondani hogy ne feküdjek le vele, de már 16 vagyok és nagyon szeretném már "

Nem mi mondtuk, hogy ne szexelj, te írtad, hogy minek tartanak, csak mert egy csomó pasival hetyegsz, de egyikkel sem bújsz ágyba, ezért tartanak annak, aminek.

Akkor minek húzod az agyukat feleslegesen? Vagy minek áltatod magad? Keress egy olyan pasit, akit kedvelsz, akit megszeretsz, szexelj vele és ne csókolózz minden héten másik pasival.

Tudod pontosan az olyan lányokat szokták így emlegetni, akik igen is akarják csinálni, csak húzzák a pasik agyát, de egyiknek sem engednek semmit, mégis kihívóan viselkednek a pasikkal és nem egyel, hanem rendszeresen többel...kicsit tényleg így viselkedsz...

2015. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

egyszer ugyis megkell történnie

jobb előbb vagy utóbb

a srác lelép egy másik csajjal aki hagyja magát akkor meg nem lesz senkid akivel szetetnéd megtenni

a jo pasikat hamar elkapkodják

igyekezz BUÉK

2016. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!