Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzk**vának tartanak, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzk**vának tartanak, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

a suliban elég sok srácnak bejövök és ez nyilván tetszik, melyik csajnak ne tetszene. ha jól érzem magam velük, persze hogy találkozgatok, eljárkálok jó pár sráccal, de ők ezt félreértik, azt hiszik akkor rögtön szex lesz. jó ha épp olyan kedvem van és a pasi is jóképű, jól kijövünk akkor olyankor néha smárolok párral közülük, de nem hiszem hogy ekkor már "tartoznék nekik" annyival hogy engedjem is magam megdugatni.


emiatt elterjedt rólam hogy mekkora szűzk**va vagyok mert csak szédítem a pasikat de egyikkel se fekszem le, és ez nagyon bánt :S van egy srác akit tényleg nagyon kedvelek, még nem döntöttem el hogy járnék e vele, de ő az egyetlen akinél ezen elgondolkozok, vele se feküdtem még le és már emiatt is pletykálnak...


most mit cisnáljak, feküdjek le vele csak azért hogy ne tartsanak szűz**rvának?


2015. dec. 31. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
semmi szin alatt es ez teged ne zavarjon > ha ugy erzed majd eljon annak is az ideje >ezt nem mas hatarozza meg > nem a kozhiedelem hanem TE
2015. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan közösségbe jársz ami tele van barommal. Egyszerűen csak sz-ard le őket.


És ne. Ezért ne add os magad senkinek rögtön. Ne számítson neked más véleménye.


És Kerüld a retardáltakat. Válogasd meg jobban kivel mész el randizni. Azért tartanak szűzqrvának mert barmokkal mész el.



25F

2015. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Te nem vagy normalis,most komolyan.Hat azt meg megertem hogy cserelgeted a pasikat meg stb keresed az igazit.De azt hogy azert mert leszuzkur-vaznak,lefekudj valakivel?Ez nevetseges utanna mar nem szuzkur-va leszel hanem szimplan ku-rva,neked jobb lesz?
2015. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Savanyú a szőlő !

Ne törődj senkivel,járj akivel érzed ,hogy jó.

A sok hiéna meg vonítson csak tovább.A leghangosabbakat pedig keményen döngöld a földbe! / Fájó szóbeli lealázásra gondolok /.....én durvább lennek,ez a light-os megoldás.

2015. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Válogasd meg jobban, hogy kivel randizol!

25/N

2015. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szerintem meg ez egy kiváló fokmérője annak, hogy nem a birkákhoz tartozol.


Az utolsó kérdés azért nem kellett volna :) kicsit árnyalja a képet.


mindig add magadat. az a legjobb megoldás

2015. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 October15 ***** válasza:
62%

2 kérdésem lenne:

1.: hány éves vagy? 2.: miért is "smárolsz" te "párral" közülük ha 1x 1.: nem akarsz tőlük egyebet [ez önmagában nem indok arra, hogy ne "smárolj" EGY csávóval... de miért tömegesen ?:D] 2.: ha egyszer van egy kiszemelted és tegyük fel, hogy kölcsönös akkor meg miért..? Szerintem nem halsz bele ha addig nem mászol bele senki szájába amíg nem derül ki, hogy akarsz-e valamit a kiszemelttől. :D


Az igazi probléma itt az, hogy rosszul használják a szűzqrva kifejezést. A szűzqrvákkal nem az a baj, hogy nem feküdnek le senkivel hanem, hogy minden mást csinálnak szinte mindenkivel. :)


Am yep definitíve szűzqrva vagy. Nekem semmi bajom nincs a szűzqrvákkal tök jó volt velük 2 óra között "smárolni" de a kiszemelt csávónak esetleg már lehet azzal némi problémája, hogy a haverjaid mondjuk 50%-a 3D-s térképpel rendelkezik a szádról. :D

2015. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Feküdj le velem azt nem lesz ilyen gondod már :) amugy meg legalabb igy nől az egód :) használd ki a helyzeted, akik meg beszologatnak azokat meg alazd porig
2015. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Én le is feküdtem párukkal,engem ezért beszélnek ki. Így is,úgy is téma leszel ha jó csaj vagy.
2015. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 October15 ***** válasza:

Utóirat:

Nálunk volt egy definitíve hlye rbanc, ő működött úgy, hogyha azt mondtad neki, hogy rád tuti nem áll fel akkor úgy megdolgozott, hogy csak na. :D Mi ebből a tanulság? 14-16 évesen nem gáz szűzqrvának lenni [legalábbis nem annyira] viszont hlye rbancnak már nem kell lenni. -> Nem fekszel le vkivel csak azért mert közli, hogy szűzqrva vagy.

2015. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!