Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek milyen fétiseit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fétiseitek vannak? Elszoktátok mondani a barátotoknak és csináljátok is vagy nem? Illetve a bdsm kedvelők mit szeretnek csinálni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran szoktátok csinálni? És mikor csináltátok először?
2015. dec. 31. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fétismániásnak is nevezhetném magam.Rengeteg fétises emberrel találkoztam már és egyik sem borzasztott el...sőt előbb vagy utóbb engem is elkezdtek érdekelni.

Az én fétiseim: eres,ápolt férfi kézfej

bdsm terén dominánsnak vallanám magam,ugyanis izgat a ballbusting,a megkötözött férfiak látványa,arcon való lovaglás valamint a lábimádat.

Illetve élek-halok a latex,bőr,lakk ruhákért,kiegészítőkért

2015. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem láb fétisem illetve harisnya fétis szeretem ha megkötöznek meg ha az arcomra ülnek
2015. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ja és 17/F
2015. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok fétisem van, és az a kevés se olyan nagy szám, úgyhogy bőven az elfogadható kategóriába tartoznak, bátran megbeszélem a pasimmal (ha van).

19/L

2015. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1. ! Erdekes.. Pont ugyanezekre bukok:) es meg a kezfejem is olyan:))
2015. dec. 31. 01:38
 6/6 anonim válasza:
100%
Volt egy barátnőm aki nem mondta de szépen rávezetett neki mi a fétise. Szerette ha erőszakoskodnak vele,ha lefogják, megbilincselik, kikötözik és megerőszakolják. Elég hihetően csinálta én meg először döbbenten álltam most akkor mi van, akarja vagy sem, de leesett hogy neki ez jön be. Fiatalka voltam. 34/F
2016. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!