Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ha tetszene nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha tetszene nektek egy foglalt férfi, és ti is tetszenétek neki, lehetőségetek is lenne vele lenni legalább egyszer, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én ilyen helyzetben vagyok, és nagyon szeretném de nem tudom kizárni az agyamból hogy foglalt. Többen viccelődnek rajtam, hogy én betartom a szabályokat. Tényleg csak én vagyok régimódi, vagy ennyire szar a világ ? Illetve mit javasolnátok mit tegyek? Mondjam meg neki hogy nekem így nem megy ? Férfiak, ha egy hosszú kapcsolatban másra vágytok (más nőre) annak mi az oka? Lehet hogy már lépne is a kapcsolatból?


(Ha valami nem világos kérdezzetek, próbáltam érthetően összefoglalni.)


2015. dec. 30. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem rondítanék bele más kapcsolatába. Annyira nem vagyok önző, hogy fontosabb legyen a saját élvezetem.


24/N

2015. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

nem feltétlen jelentheti azt, hogy lépni szeretne csak jobb lenne neki egy kis változás!

A férfinak kell elszámolni magával és a nőjével, te csak élvezd ki a dolgot! Szerintem nem gáz.

27F

2015. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lépne a kapcsolatból, csak unja az otthonit szexuálisan egy cseppet.

Vagy csak a fantáziája játszik

De nem hagyná ott a nőjét egy kis entyem-pentyemért.

És én nem tenném meg.

25/N

2015. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én két kérdést tennék fel:


- az elsőt magadnak tedd fel: te megtennéd ha magadtól kellene döntened?


- a második kérdés: te mit éreznél, ha a felesége lennél és téged készülne megcsalni?


Ezer és egy oka lehet, amiért kalandozgat, de az én lelkiismeretem onnantól nem lenne tiszta, hogy akár kitudódik, akár nem, de részese voltam egy kapcsolat bemocskolásának. Ezen túlmenően pedig csináljon a világ amit akar, nekem az a fontos, hogy én tükörbe tudjak nézni.

2015. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem én simán lefeküdnék az illetővel ,€n is ilyen helyzetbe vagyok. Innenstől kezdve meg döntse el a férfi ,hogy félre lép e vagy sem. Az már nem az én felelősségem. Én szingli vagyok azt csinálok amit akarok. Ennyi.

Szerintem te is élvezd ki! Hajrá!

2015. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!