Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nem kellek senkinek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, aki már azt sem tudja, hogy mikor szexelt utoljára. Ha találkozom egyy normális, vonzó férfival az biztosan nős, barátnője van vagy meleg. 10ből 9 ilyen eset volt. A maradék egyy férfi, aki végre szingli is az utolsó percbeeeb meggondolta magát, még csak egy szexre se kellettem neki. Pedig megbeszéltük, hogy senki nem akar komolyat. De visszahátrált. Valóbaan ennyire nem kellek az olyan férfiaknak, akik számomraa vonzóak?

Minden jött meent alakkal meg csak nem.fekszem már össze.

Mit tegyek? Komolyan gondolkozom, hogy nőkre váltok :D


2015. dec. 27. 19:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem gyk-an kell leállni, itt csak azt kell megbeszélni,hogy melyik fél megy melyikhez:) Egyébként nem értem ezt a ”gyk-en nem ismerkedek˝ hozzáállást. Mintha itt valami földönkívüliek vagy nem tudom mik lennének itt, nem pedig olyan emberek, mint bárhol máshol. Lehet,hogy ép itt találod meg a számodra megfelelő partnert.
2015. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Bár nem szoktam itélkezni de kérdem én hogy ha eddig máshol nem volt sikered ismerkedés terén (legyen az társkereső oldalak) akkor itt gyk miért nem adsz esélyt az embereknek?Lehet hogy olyannal kezdesz el ismerkedni aki megbecsülne s nem csak átverne vagy csak szexre használna.
2015. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. :)
2015. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Van benne lehetőség, de itt akárkivel beszéltem vagy az ország másik végén volt vagy egyből úgy kezdte, hogy szia szexelünk?
2015. dec. 27. 20:14
 15/21 anonim ***** válasza:

Vajon ki szeretne együtt lenni egy olyan nővel, aki "nem akar semmi komolyat sem, csak szexet"?


"még csak egy szexre se kellettem neki."

...

2015. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdező? Elég csak a megyét leírnod.
2015. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy elzárkózom a komoly kapcsolat lehetőségétől és csak a szexre utazom. De ha van egy férfi, aki tetszik, de nyilvánvalóan több nem lehet közöttünk csaaaak szex és még ezt meg is beszéljük, de aztan eltűnik, mint a reggeli köd, mire gondolhatok?
2015. dec. 27. 20:25
 18/21 A kérdező kommentje:
Békés megye.
2015. dec. 27. 20:25
 19/21 anonim ***** válasza:
Nahát valóban messze vagy, legalábbis tőlem, Fejér megye, ha még mindig Borsod megyében élnék, akkor valamivel közelebb lennél, bár olyan sokkal akkor sem.
2015. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem olvasok mert sok benne a betű, ez kriva jo! Amúgy külső ügyileg lehetnek problémák. Kb hogy nézel ki? . Meg a békés megye sem akkora előny :s
2015. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!