Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nem kellek senkinek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, aki már azt sem tudja, hogy mikor szexelt utoljára. Ha találkozom egyy normális, vonzó férfival az biztosan nős, barátnője van vagy meleg. 10ből 9 ilyen eset volt. A maradék egyy férfi, aki végre szingli is az utolsó percbeeeb meggondolta magát, még csak egy szexre se kellettem neki. Pedig megbeszéltük, hogy senki nem akar komolyat. De visszahátrált. Valóbaan ennyire nem kellek az olyan férfiaknak, akik számomraa vonzóak?

Minden jött meent alakkal meg csak nem.fekszem már össze.

Mit tegyek? Komolyan gondolkozom, hogy nőkre váltok :D


2015. dec. 27. 19:04
1 2 3
 1/21 opened paradise ***** válasza:
Talán tapasztalatot kéne cserélned azokkal,akiknek pont az a bajuk,hogy komoly kapcsolatra nem találnak senkit sem.
2015. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Rossz széria. Ennyi.


Keress társkeresőn. Love.hu szexrandi.hu


Ott is lehet "komoly" szexkapcsolatot találni. De akár rendes kapcsolatot is.

2015. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nekem kellesz :D (nem vagyok meleg és barátnőm sincs :D) 22/f
2015. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy fiatal? 38 éves férfi még belefér? :)
2015. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Vagyok társkeresőn, vagyis voltam. Az sem hozott túl sok jót. Akikkel randit beszéltem vagy nem jöttek el vvagy kiderült, hogy kamu kép volt fent és valójában egy 50 éves ember.
2015. dec. 27. 19:14
 6/21 Dávid0097 válasza:
Ne vedd túl komolyan ez csak szex :D (irj privatba)
2015. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha csak szexkapcsolatra keresel partnert, akkor ne legyenek nagyok az igényeid, mert azok között csak ilyen "jött-ment alakokat" fogsz találni. A normális férfiak normális kapcsolatot keresnek. :) Szóval ha csak szexre kellenek pasik, akkor add lejjebb az igényeidet, a jött-ment szintre. :))
2015. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ha úgy fognám fel, hogy csak szex akkor lefeküdtem volna a legutóbbi társkeresős pasassal, akinek nem volt elöl foga, egy sem. És vékonyabb volt, mint én, ami nagy szó. Pedig a képen hu de szexi volt.

Van pár lány ismerősöm. Olyan tipikus mai csajok, műköröm, műszempilla, nem olvasok könyvet mert sok benne a betű és társai csajok. Látom őket, hogy jobbnál jobb pasik ugrálják körbe őket. Minden napra jut 3-4, akiből válogathatnak. Pedig nekik aztán tényleg mindehy csak szex legyen.

2015. dec. 27. 19:24
 9/21 anonim ***** válasza:
nocsak, még nem kaptál ajánlatot innen?
2015. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

De, kaptam.

De ez nem ismerkedős oldal. Nem gyk-n fogok leállni.

2015. dec. 27. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!