Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként normálisak ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként normálisak ezek a vágyak? Valaki segítsen mert nem akarok perverz lenni.

Figyelt kérdés

Szóval a külsőm:


25 éves, 187cm, hobbi testépítő vagyok, vékony vagyok de az átlagnál lényegesen izmosabb (de nem természetellenesen), hosszú szőke hajú vagyok, kislányos arcú, és őszintén kicsit olyan plázacicás, de nem vészesen.

(Aki majd őszintén akar segíteni annak küldök képet)



160cm-170cm közötti nagyon vékony, érzékeny, törékeny férfiakról szoktam fantáziálni, hogy babusgatom, ápolgatom, szeretgetem őket, úgy bújok velük össze hogy ők ülnek az én ölemben stb...


Nem én akarok lenni a kapcsolatban a domináns fél, azt akarom hogy a férfi irányítson, viszont én akarok a magasabb és erősebb lenni.



Ez mitől lehet? Hogyan tudnék ezen változtatni hogy normális lehessek?


2015. dec. 21. 14:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi fél az erős független mőktől mert veszélyben érzik a férfiasságukat.


Olyan férfit kell találnod aki maximálisan elégedett magával, helyes önértékelése van és akkor veled sem lesz baja.


A vágyaid teljesen rendben vannak. De nehéz ilyen férfit találni.



25F

2015. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 datass ***** válasza:
91%

Amazon lány :)


Hívd el a kiszemeltet kávézni/közös kaja egy kifőzdében stb.

Többi alakul magától.

2015. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik egy férfi add le neki a jeleket amivel tudtára adod hogy tetszik. (mosoly, végigmére stb.)

Ha ezek után nem mer odamenni hozzád akkor az a férfi nem való hozzád, mert fél a dominanciádtól.

2015. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2015. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%
Kiváncsi vagyok rád!
2015. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Ha már odajönne hozzám egy fiú, leszólítana, kicist beszélgetnénk akkor el tudnám simán hívni.


Azt nem tudom hogy hogyan tudnám megcsinálni azt, hogy látok valahol egy cuki alacsony vékony félénknek tűnő srácot, és akkor hogy menjek oda hozzá leszólítani?


Mindig félek hogy nem fogok neki tetszeni a magasság különbség miatt...

2015. dec. 21. 14:40
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A párkeresési gondod megoldásához nem hinném, hogy közelebb vinne, de beugrott a szituról egy német zene:


https://www.youtube.com/watch?v=gOb-EjyXRPQ

2015. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdeményezz kérdező olyan pasiknál,akik tényleg tetszenek,akikről fantáziálsz.


Amíg nem próbálod ki a vágyaid, nem tudod meg, hogy pontosan milyen. Az is lehet,kipróbálod és nem fog tetszeni.Van ami jobb,ha megmarad vágy szinten, viszont,ha sose próbálod ki,akkor nagyon meg fog keseríteni.


Fiatal vagy,hajrá,próbáld ki.

2015. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ! :)


És külön köszön azoknak akik azt mondták hogy ez teljesen normális :)



Nagyon sok pm-et kapok, erről csak annyit hogy nem akarok senkit sem megbántani, de láttatok a vágyaimat, kérlek csak az kérjen tőlem képet ismerkedési szándékkal, aki pici és vékonyka. köszönöm.

2015. dec. 21. 16:12
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ez teljesen normális.

De valljuk be őszintén! Sok férfi egojának nem igazán tesz jót egy ilyen kapcsolat.

Talán ezért nem mernek veled kapcsolatba lépni.


173cm elég alacsony?

Szivesen beszélgetnék veled!

2015. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!