Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként normálisak ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként normálisak ezek a vágyak? Valaki segítsen mert nem akarok perverz lenni.

Figyelt kérdés

Szóval a külsőm:


25 éves, 187cm, hobbi testépítő vagyok, vékony vagyok de az átlagnál lényegesen izmosabb (de nem természetellenesen), hosszú szőke hajú vagyok, kislányos arcú, és őszintén kicsit olyan plázacicás, de nem vészesen.

(Aki majd őszintén akar segíteni annak küldök képet)



160cm-170cm közötti nagyon vékony, érzékeny, törékeny férfiakról szoktam fantáziálni, hogy babusgatom, ápolgatom, szeretgetem őket, úgy bújok velük össze hogy ők ülnek az én ölemben stb...


Nem én akarok lenni a kapcsolatban a domináns fél, azt akarom hogy a férfi irányítson, viszont én akarok a magasabb és erősebb lenni.



Ez mitől lehet? Hogyan tudnék ezen változtatni hogy normális lehessek?


2015. dec. 21. 14:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
de ez hogy került heteroszexualitás kategóriába?
2015. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem kell változtatni, most is normális vagy. Neked az a vágyad, fogadd el és ne érezd azt, hogy "fura" ember vagy emiatt.

Valószínű van benned egyfajta dominánsabb rész, ezért is sportolsz intenzíven és építesz izmosabb testet.

Egyfajta törődés vágy okozza ezt, nem tudom jobban megfogalmazni.

2015. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan anya típus vagy aki szeret babusgatni :D Szerintem furcsa dehát kinek mi. Biztos találsz párt.
2015. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
A
2015. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Anya típus vagy matriarchális vonásokkal.
2015. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nyomjad el a vágyaidat! Mert ugye ami elvan nyomva az csak erősítve van. Legyen a te saját részed s akkor már tudatosan is kezelheted a dolgot amit nemkell problémának nevezni!
2015. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig már tudatosan elfogadott tulajdonságodnak tekinted akkor erről beszélni is képes leszel a férfiakkal.
2015. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

De az alacsony vékony férfiaknál nincs esélyem, sokszor látom rajtuk, hogy tetszem nekik, de félnek kezdeményezni, szerintem nem mernének velem kézen fogva sétálni...


Alacsonyabb nagyon kigyúrt, vagy 190cm-es fiúk sokszor próbálkoznak nálam, és tudom hogy elvileg a társadalmi elvárások szerint hozzájuk illenék, de nekem nem ők tetszenek.

2015. dec. 21. 14:14
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsonyabb fiúk mernének veled kézen fogva sétálni, sőt, csak nem mertnek kezdeményezni, mert azt gondolják, neked úgy is a 2 méteres kigyúrt srácok kellenek.

Szerintem, neked kellene kezdeményezni, bármennyire is fura

2015. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De hogyan? :D Ezt mondták mások is, de fogalmam sincs hogyan tudnék kezdeményezni, mégis csak én vagyok a nő...
2015. dec. 21. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!