Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor csinálnám jól, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csinálnám jól, ha felpofoznám vagy ha nem?

Figyelt kérdés

a barátnőm szereti a vadabb szexet, kezek lefogása, hajhúzás, fojtogatás, azt is szeretné már egy ideje hogy felpofozzam, ez az egy amire nem voltam képes.


nagyon szívesen megvalósítom vele a fantáziáit, de valahogy nem vagyok képes felpofozni egy nőt, egyszerűen ez rögzült belém, még ha ő kér se tudom megtenni. mit tanácsoltok, "erőszakoljam meg magam" (haha) és csináljam meg vagy ez maradjon mindig is fantázia a számára? nem akarnám ha emiatt másfele nézelődne, mert velem nem tudja kiélni magát, és tényleg szeretnék neki midnent megani, ha ő kéri úgy érzem meg kéne tegyem de közben úgy is hogy nem kéne.


ti mit mondtok?


2015. dec. 20. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele a dolgot mond el neki is ugyanezt es hidd el ha ez miatt kepes lenne otthagyni akkor jobb is neked nélküle..ha szeret akkor nem hagy el maximum találtok ra ketten egy megoldast ami kielégíti...(bocsi csak telorol irok..)
2015. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sztem kuld pszihologushoz
2015. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szex közben mindent lehet, amit a felek élveznek, főleg ha nem marad nyoma.

Ha úgy könnyebb játszátok el, hogy pl engedetlen, nem akarja a szájába venni, vagy ő harap és karmol, amiért meg kell büntetned.

2015. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először csináld gyengéden, aztán ha tetszik, durvábban. Figyeld, hogy nem fog neki rosszul esni, hanem élvezni fogja.


(Amúgy miért van egyre több ilyen jellegű kérdés? :D Más meg sír ilyen csajokért.)

2015. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!