Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is megesett már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is megesett már, hogy koncerten/bulin/buszon megfogdosták és ez izgatta? 23/L

Figyelt kérdés
Voltak ilyen helyzetek, és néha már majdhogynem kerestem is az ilyet, nagy furcsaság ez? Nincsen se szexhiányom sem ilyesmi ami indokolná, de izgalmasnak találtam az ilyen helyzeteket. Nagyon furcsa dolog?

2015. dec. 20. 14:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Melyik buszon, hol, mikor menjek? f.
2015. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Általában engem is izgat. :D múltkor koncerten voltam, és egy srác rámarkolt a fenekemre. Mondanom se kell bátor volt, de valahogy k.urvára beindultam tőle. Nem tudom hogy mennyire vagyok normális. :D

De amugy általában elég undorítónak tartom, szerintem csak ez a múltkori alkalom jelentett kivételt.

2015. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na jó tök ellentmondást írtam Bocsi :D a lényeg, hogy általában NEM izgat :D
2015. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#12-13 ast író, megértelek, engem alapvetően is tud, és mikor meg megtörténik, mindig hatással van rám :) Talán mert alap ez is olyan tabu dolognak számítana
2015. dec. 23. 17:50
 15/18 anonim ***** válasza:
Szívesen találkoznék veled! Kölcsönös szimpátia esetén több is lehetne, hosszú távon! /F.
2015. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Épp ma tapogattam le egy csajt a faszija elött nem zavarta a lányt a faszi vagy nem látta vagy "gyík" nekem jo volt csaj se ellenkezett de sajna több egyenlőre nem volt de remélem lesz rá alkalom;)
2016. jan. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

igen volt, hogy buszon utazva tapiztak már le, többször is. volt olyan ami kifejezetten jó volt, és utána napokig azt vártam hátha megint együtt utazom azzal a sráccal.

De tapizott már le koszos csöves is az nem esett egy kicsit se jól.

2016. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én még nem mertem egy csajt sem fogdosni. Kár hogy nincs rajtatok Izgat ha fogdosnak felső..
2016. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!