Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti beszalnatok ilyesmibe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszalnatok ilyesmibe?

Figyelt kérdés
Nehany baratom (3 fiu es 2 L) meghivott egy hazibulira amelyen pokerezzunk de levetkozesbe...most erre mit valaszoljak? nem vagyok szegyellos de soha meg ezt nem csinaltam..segitseg esetleg tanacs ;) elore koszi a valaszokat.18/F

2015. dec. 20. 08:23
1 2
 1/11 mantis religiosa ***** válasza:
37%
Dugj el néhány ászt a blúzod ujjába, aztán nem lesz gond. :-)
2015. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mantis religiosa ***** válasza:
Bocs! Most láttam, hogy 18/F. Akkor az ingujjadba! Csak ügyelj, hogy a lapok hátoldala azonos szinü legyen4
2015. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mantis religiosa ***** válasza:
37%
Vagy minden ruhadarabból, ( zokni, gatya, póló, stb. ), vegyél magadra 2-3-at. Annyira csak nem lesz rossz a lapjárás.
2015. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha jó testem lenne, akkor igen. de nincs, tehát nem. 20/f
2015. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen!

Ha már meztelenek az emberek, ott nagyon izgi dolgok történhetnek!

2015. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eléggé aránytalan lenne, ha így 4 fiú 2 lány lenne. Vagyis szép arányos, de két fiúra egy lány jutna? Az milyen már!
2015. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1!

Jol irtad eloszor ,mivel van noi ing is tehat van ferfi bluz is.

2015. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megyek helyetted ha gondolod
2015. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én benne lennék tutira a helyedbe ,hátha szex lesz a vége.
2015. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vigyázni kell a vetkőzőspókerrel, mert a csajok nagyon trükkösek tudnak lenni.. én egyszer belementem egy ilyesmibe mondván nem vagyok szégyenlős... azzal nem számoltam h a csajokon 3szor annyi ruha van és még csalnak is.. miután a másik srác kidőlt a piától én maradtam meg 3 lány, persze 5 perc után elfogytak a ruháim és utána még fél óráig úgy kellett ott ülnöm... mire az egyik csaj vetkőzött... de addig tök megalázó volt a csajok rajtam vihogtak meg minden.. mondom nem vagyok szégyenlős de 5 perc után meztelenül 3 bombanővel aki rajtad röhög rögtön szégyenlős leszel...

én meg spec. felizgulok ettől amitől csak még kínosabb lett a dolog...

ennek ellenére enm bánom, így visszagondolva, csak vigyázni kell kivel játszol, jobb ha nem marad örök téma :D

2015. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!