Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Eötvös József...

Budapesti Eötvös József gimnázium diákjai milyen gyakran mennek színházba, múzeumba. Ilyesmibe?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert át szeretnék iratkozni oda és érdekelne hogy milyen gyakran van iskolán kívüli program és hogy ez szombatonként van-e. Előre is köszönöm a válaszokat

2015. jún. 27. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Ez attól is függ, hogy melyik osztályba mész. Például az F-eseknek (humán) van úgy nevezett "kultúrcsütörtök", azaz minden csütörtök délután elmennek valahova (múzeum, kiállís, színház, stb). De gondolom emiatt nékik nincs nekik nagyon szombati program. A többi osztályt nem ismerem. :(

(Bocsi, még nem vagyok igazi 5vösös, csak jövőre, de azért ezt tudom)

2015. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A többi osztálynak szerintem nincs ilyen "különleges" program, mint az effeseknek. Szoktak lenni programok szombaton, de az általában az egész sulit érinti, és nem is biztos, hogy kötelező (pl.: Sportéjszaka).
2015. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hányadik osztályba mennél át? :)
2015. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!