Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, mi a véleményetek a...

Lányok, mi a véleményetek a barátság extrákról? Érdemes belemenni az ilyesmibe? 18L

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és úgy érzem, hogy az egyik barátom megkivánt, és én is kivánom őt. Mindketten szűzek vagyunk, de neki van egy pici tapasztalata ilyen téren. Csak sajnos az a baj, hogy nincs ahol szexeljünk, az én szüleim folyton otthon vannak, vagy a testvérem. Ugyanez a helyzet vele is
2015. márc. 11. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüzesség olyan dolog amit olyannal kell elvesztened akit szeretsz. Lehet, hogy régimódi vagyok de én így gondolom. Ez azonban a te döntésed. Annyit mondok, hogy én a helyedben nem tenném.

L/18 (szintén szűz)

2015. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiú tényleg a barátod (de semmi több), akkor inkább hanyagoljátok ezt a témát. A legjobb barátommal annak idején hónapokon keresztül extráztunk, mert rohadt magányosak voltunk. Mind a ketten úgy voltunk, hogy ez csak szex. Az elején. Aztán én kezdtem hozzá úgy kötődni, ahogy a többi haveromhoz nem. De ez a részéről nem volt meg. Aztán talált egy csajt magának, így már engem nem csak úgy hanyagolt, mint egy barátot, hanem még szexuális téren is természetesen a barátnője szolgálta ki. Na meg kellemetlen volt számára a társaságom, mikor a csaja ott volt mellette. Így elvesztettem életem első legjobb barátját, akit azóta egy ember se tudott követni ebben a "tisztségben".
2015. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szűzként semmiképp nem mennék bele :D figyi, az első nagyon meghatározó élmény tud lenni, sokszor érzésre nem is a legjobb, de ha olyannal csinálod, akit szeretsz, azzal még így is szuper élmény.
2015. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Több értelme van mint csak elveszíteni vele. Mert bár elveszted a szüzességed, de nem leszel semmivel sem tapasztaltabb, ha utána nincs gyakorlás.


Viszont szerény véleményem szerint a barátság extrákkal kapcsolatok kívánják az emberektől a legtöbb tapasztalatot és önfegyelmet. Szilárd határok kellenek és jó önismeret. Mert ha ezek nincsenek valaki sérülni fog. A szexel olyan hormonok szabadulnak fel amik növelik a másikhoz az érzelmi kötődést. Ezért sok esetben ha rendszeres a szex akkor nincs olyan, hogy ne alakuljon ki legalább az egyik félnél valami. És ilyenkor jön a kapcsolat csapda része, ami a legmegalázóbb is. Mert a testedre igényt tartanak, de mint nőre nem. Vagy épp te vesztesz el egy barátot azért mert nem tudsz iránta többet érezni.


Ez a kapcsolat típus a legingoványosabb és bonyolultabb. Szóval én kezdésnek nem ezt javasolnám. De ettől még a ti dolgotok. Lehet jól is elsül, de ha mégsem, legalább legközelebb 2x is meggondolod.

2015. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én szeretem őt
2015. márc. 11. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez senkinek semmi köze szerintem, de ha már így rákérdeztél, akkor NE.

Lehet, hogy én vagyok maradi meg múltszázadi, de én még abban a felfogásban nevelkedtem, hogy az első legyen különleges és olyannal tedd meg, akivel nem fogod megbánni. :)

Teljesen normális, hogy 18 évesen vannak szexuális vágyaitok(neked és a barátodnak is), de mit szólnál, ha lefeküdne veled aztán utána elkezdene kerülni, nem beszélnétek többet. Nem éreznéd magad kihasználva? :)

Vagy B verzióként, elhenceg vele a barátainak, hogy milyen kis könnyű nőcske vagy, hogy csak így lefekszel akárkivel, és azok is bepróbálkoznának / zaklatnának? Szerintem ez sem tetszene.. :D

Az, hogy megkívánsz valakit, mint már mondtam, teljesen normális. Az ember célja, lévén mi is állatok vagyunk, a fajfenntartás (is). A tested reagál, az agyad eltelítődik, hormonok képződne, ami az aktust sürgetné. Az ember viszont eltér az állatoktól. Számunkra a megfelelő társ megtalálása is fontos, a nemi aktus pedig nem csak szaporodás, hanem a másik megbecsülésének és szeretetének egy mélyebb formája.

Ne rohanj bele valamibe, amit nem akarsz, csak mert körülötted már mindenki megtette. Ha meg tényleg vonzódtok egymáshoz, akkor beszéljetek róla, hogy esetleg elkezdtek járni, menjetek randizni, ismerkedjetek, és ha minden olyan amilyennek lennie kell, akkor úgyis megtörténik majd a dolog..

A barátság extrákkal meg amúgy se egy jó dolog, mert az egyik fél mindig többet akar majd (ez is azért van, mert a szexualitás összeforrt a szerelemmel).

Ne akard összetörni magad, de a döntés rajtad áll. Ez csak az én véleményem. :)

2015. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
35%
Irt a tavasz,lehet a sxabadban.
2015. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal úgy meg egy elve halálra ítélt dolog, ha te szerelmes vagy belé. Kb. mint egy kamikaze. Ennyi erővel egy felhőkarcolóból is kiugorhatnál... az sem fog kevésbé fájni.
2015. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Én megtenném a helyedben, ha meg annyira akarjátok, dobjátok össze a pénzt, béreljetek egy szobát. De ne tégy meg semmit csak az ő kedvéért, merj nemet mondani, megmondani, ha valami nem tetszik. Ha valaki ezt tanácsolja nekem kellemesebb élmény lett volna az első.
2015. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!