Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem keményebb a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keményebb a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Egy elég érdekes problémával találkoztam. Páromat már elég régóta ismerem, de hivatalosan másfél éve vagyunk együtt. Érzelmes lélek, nagyon szeretem, ő a mindenem. Ő vele képzelem el az életem. Viszont van egy érdekes terület. Szeretem, hogy romantikus, gyengéd, meg minden, de néha (vagy annyira nem is néha :D) úgy istenesen elviselném ha... :D Nem az érzelmes meghitt együttlétre gondolok, hanem amikor úgy keményen magáévá tenne. Kértem már erre, de sokkal jobban nem lett az. Túl irreleváns kérés lenne? :D Én néha csak azt szeretném, ha csak úgy fogna és gerincre vágna és meg... :D Volt valaki hasonló helyzetben? 25/N Köszönöm a válaszokat. :D



2015. dec. 17. 02:08
1 2 3
 1/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
88%
Mert ő ilyen. Voltak másik is ilyen helyzetben.
2015. dec. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
mások*
2015. dec. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A nők mind ezt szeretnek! Bennek van a durvulásra való hajlam.
2015. dec. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Nyaron ha kimentel volna a Keletihez biztos lett volna aki kemenyen gerincre vagott voln
2015. dec. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én keményen gerincre váglak ha gondolod.
2015. dec. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez van, én is egy ilyen papucs lélek vagyok. Ezért olyan népszerű hát a lányoknákl a Vámpírnaplók meg a Twilight.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

2015. dec. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mennyen az állatkertbe! Ott vannak vadak.
2015. dec. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Több pasi van,aki gerincre vágna és jól meg....na,mint aki érzelmes és valóban tud szeretkezni.Vagy keress más jellemű párt,vagy becsüld meg a mostanit.Ritka az,aki mindkét módhoz ért.
2015. dec. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hm...keményebb szexre vágysz érdekes.
2015. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

"Én néha csak azt szeretném, ha csak úgy fogna és gerincre vágna"

Te mazohista vagy kérdező?

2015. dec. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!