Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nemigazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nemigazán nedves a párom mostanság?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk eleje óta és még fél éve is elég volt 10 perc csókolózás és mikor hozzáértem már majdnem tocsogott és eléggé nedves volt szex közben, ezért elég gyakran kellet cserélni a lepedőket. Viszont az utóbbi 3 hónapban ha elkezdem izgatni a csiklóját még ahhoz is nyálaznom kell az ujjam és kell, vagy 5-10 perc, hogy hozzákezdhessek az ujjazáshoz is, hogy bármi probléma nélkül menjen..


Ennyire nem lennék már vonzó a számára? Elmegy a csúcsra minden egyes alkalommal szex közben, bár néha azért belefáradok, mert csúcs közeli állapotban még 10 percig küzdeni kell vele. :D



2015. dec. 13. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáljatok újítani. Helyszín, szituáció változtatás. esetleg szerepjáték.
2015. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát igen, ha mindig ugyan az történik persze, hogy megunjátok idővel.

keressetek izgalmas helyzeteket. ezért szeretem én a hogy is mondjam, szexuálisan nyitottabb lányokat.


ilyenkor például elvinném valami plázába vásárolni, összeszednék pár ruha darabot, hogy érdekelne, próbálja fel.

öltözködés közben pedig szégyentelenül bemennék és a falhoz nyomnám ^^

2015. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!