Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem áll fel mostanság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem áll fel mostanság?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig mindig kő kemény volt minden aktus idején, de már 2 éve cigizem és most 2 hete nem keményedik meg csak így lazán áll fel, és nagyon hamar le is kokad. Cigi tett volna impotense, vagy maga pszichés gond van a háttér mögött? Mert 3 hete folyamatosan ideges vagyok, depresszió is van ugymondottan.
2015. jún. 21. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a stressz, a depresszió
2015. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
stressz szerintem. velem is hasonló a helyzet.
2015. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Benne van az idegesség is, viszont a cigi is. Hosszú távon a cigi miatt szűkülnek az erek, a többit meg már ki lehet találni... Amilyen gyorsan tudod, hagyd abba a cigit. Szerintem a sex többet ér.
2015. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Más évtizedekig cigizik és megy neki a dolog, nem hiszem, hogy az a baj.

Nekem is volt ilyen jellegű bajom, illetve még van is, ha nem figyelek oda, ami stressz alapú, de viszonylag hamar találtam rá egyszerű megoldást.

Mivel nem akartam kifejezetten potencianövelőt szedni, így természetesebb megoldást kerestem.

Nekem a Gingko Biloba tea nagyon bejött, illetve a másik a Ginseng tea.

Nem akartam elhinni, de első használatok után is úgy állt, mint 20 évesen. De semmiből sem a filteres kivitelt használom.

2015. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert lazább lett benned a sexuális vágy .Nem pö**öd dönti el milyen kedve van .
2015. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!