Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Monogám vagy poligám beállítot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monogám vagy poligám beállítottságú vagy inkább?

Figyelt kérdés
Kevés ma aki hűségben éli le a párjával az életét.Sokféle hatás ér minket,felgyorsult szexista anyagias világban élünk.Mit gondolsz erről?
2015. dec. 16. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Poligan
2015. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

10 éve hűséges vagyok.

Eddig mèg nem volt nehéz, de...

Soha ne mond, hogy soha.

2015. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Eddig egy nő se adott esélyt párkapcsolatra, szóval egyedül vagyok. Erre van valami speciális szó?
2015. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
poligám 22/l
2015. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Poligám, de szükség szerint hűséges (igaz baromi nehéz).

34/F

2015. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Poli. Legyen egy lelkileg, érzelmileg a szükségleteimet 90%-ban kielégítő ember. De emellett tudom, hogy szexuálisan ő biztos nem tud teljesen kielégíteni, hiszen vágyom a változatosságra.


Szóval, legyen egy fő ember, akivel érzelmileg vagy anyagilag szinte 100%-osan foglalkozom, de mellette legyenek mások, akikkel testi-szexuális értelemben kielégíthetem a többi vágyam is.

2015. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
monogám
2015. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

monogám


amikor egyedül voltam és nem volt senkim akkor sem feküdtem le senkivel, mert nekem kapcsolat és érzelmek kellenek ehhez...


és ezt nem csak úgy mondom, mert több lehetőségem is volt, pl egy lány volt akit meztelenül masszíroztam (csak ő volt meztelen), testileg kívántam, de az agyam nem "borult el" mint amikor a barátnőmet kívánom meg...jéghideg maradtam, nem éreztem azt, hogy "de meg dugnám" csak a testem reagált úgy...de nem a teste irányít!


22F

2015. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Poligám.
2015. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Poligám.

Tízből 8 ember félre megy. Ez régen is így volt, csak nem derült ki, mert akkoriban ciki volt a válás, mit gondol majd a falu, mi lesz így a gyerekekkel, stb, stb, szóval könnyebben benyelték a nők, ha hűtlenkedett a párjuk.

Na meg, hol kezdődik a hűtlenség? Ha pl. másról álmodozik a párom miközben velem van, vagy az a hűtlenség, hogy megcsókolja, esetleg le is feküdjön az illetővel? Ez mindenkinél egyénileg változik, kinél hol a határ. Nekem pl. nem számít megcsalásnak, ha a férjem elmegy egy buliba és szórakozik más nőkkel. Tegye, nem köthetem meg, minél jobban ágálok ez ellen, a végén én magam hajszolom más karjaiba. Ezt ő is így látja, mi ebben így megegyeztünk, nekünk ez így jó kész pont. Azt már megcsalásnak érezném, ha egy ilyen nőcske miatt elhagyna minket és felborítaná kis harmonikus életünket.

2015. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!