Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy valóban sub beállítottságú vagyok, vagy csak "elborultabb" pillanataimban vágyom a kiszolgáltatottságra, megalázkodásra?

Figyelt kérdés

Vannak bizonyos dolgok, amiket tuti nem tennék meg, meg azért szeretem, ha megmaradok embernek, de ... áh le se merem írni, mik fordulnak meg néha a fejemben :(

Egyáltalán van valami határ?

Lány vagyok.


2015. nov. 21. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Sztem az mindegy h milyen pillanatban, de ha vágysz rá, akkor nincs mese. Kérdés, h erre lelkileg vágysz, vagy szexuálisan izgat, bár gondolom nem véletlenül itt tetted fel a kérdést. Ha szexuálisan izgat, akkor bizony vannak sub hajlamaid.


"Egyáltalán van valami határ?"

Nincs határ. Pontosabban van, de... ez egy olyan világ, amiben bármit megtehetsz, amit a másik fél élvez. Tehát a határ kettőtökre van bízva, és tulajdonképpen, a kezdeti izgalom után, a BDSM pont ezen határok feszegetésétől lesz izgalmas... Ettől kell profin csinálni, h a sub valóban subnak érezze magát, de ne legyen lelki sérülés...


"áh le se merem írni, mik fordulnak meg néha a fejemben :( "


Nem értem, miért bánt ez. Sztem, egyrészt nem hiszem, h annyira VALÓBAN durva dolgok járnak az eszedben. Másrészt, nem kéne szégyellned ezt, és semmiképpen sem elfojtani!

Találni fogsz egy párt, akivel belemerülhetsz a bdsmbe, és az az egyik legjobb dolog a világon, mármint azoknak, akiket ez izgat :)


Hány éves vagy?


24/F

2015. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én szub nő vagyok, egy éve kezdtem el kiélni ezeket a vágyaimat, addig elnyomtam magamban. Még egy év után is van olyan amit szégyellek.....de izgat és szívesen csinálom. Ha van kérdésed írj és beszélgethetünk.

N 38

2015. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!