Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vagyok a hülye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vagyok a hülye, és tényleg napi 10 szex a normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátommal 3 éve vagyunk együtt. Én egyetemre járok, ő nem tanul tovább, és mivel rengeteget tanulok, csak kb. heti 3x találkozunk. Akkor ottalszom nála, ha ottalszom, akkor legalább 2x, ha nem 3x lefeküdtünk egymással, mindig volt orál is ezen felül, mindig igyekeztem szexi lenni, mindent megadtam neki. Ez kevés? Ő kevésnek találja, és mindenkinek panaszkodik rólam. Nekem meg kezd belőle elegem lenni. Lényegében megcsalt, és olyanokat terjeszt rólam, hogy nem kívánom őt, meg hogy sosem kezdeményezek, de tök idegen embereknek, akik így elkönyvelnek engem egy iszonyat rossz barátnőnek. Mindig szexelni akar. Ha pl. nézünk egy filmet, rögtön szexelni akar. Sosem megyünk sehova együtt, neki kb. a szex a közös program is. Most összevesztünk, még nem szakítottam vele, gondoltam adok neki még egy esélyt. Nem kívánom őt, most hogy megcsalt egyáltalán nem, szerettem volna, ha visszanyeri a bizalmam. Ehhez nekem idő kellett volna, de ő meg elküldött a fenébe, hogy mostanában olyannak érzi magát, mint egy jó barát (mert nem szexelünk, csak beszélgetünk, együtt vagyunk). Mondjátok én vagyok a nem normális, hogy nem igénylem napi 10x a szexet? Vagy nála ez már nimfománia? Vagy micsoda?


2015. dec. 16. 14:25
1 2 3
 21/24 PearlDiver ***** válasza:
Mindezek után mi tart még mellette? Tényleg nem értem :) Ennyire korrekt szeretnél lenni?
2015. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Amikor ez az egész kiderült, még szerettem. Első kapcsolat, meg nem tudom lehet emiatt is hülye vagyok, de komolyan terveztem, terveztem családot. A tanulással is vannak nagy terveim, viszont ahhoz tenni is kell. Szóval gondoltam megmenthető... Kértem tőle, hogy legyen rendes legalább a vizsgák alatt, aztán majd utána leülünk és megbeszéljük, de ez is túl sok kérés tőle. Úgy is elég nehéz volt őt hibáztatni, hogy magam hibáztattam. Tekintve, hogy első kapcsolatom, nem volt másmilyen tapasztalatom, és kicsit még most is azt érzem, hogy én vagyok a rossz... Most viszont már nem vagyok biztos abban, hogy szeretem, szóval remélhetőleg sikerül továbblépnem, ha a vizsgákat lezártam.
2015. dec. 17. 09:55
 23/24 Nemtomkivok válasza:

Írtad, hogy megcsalt téged...

Ez nem elég arra, hogy szakíts vele??

2015. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 PearlDiver ***** válasza:
És miért is kell megvárni a vizsgák végét? Sosem értettem hogy mire jó ez az időhúzás...
2015. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!