Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vagyok a hülye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vagyok a hülye, és tényleg napi 10 szex a normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátommal 3 éve vagyunk együtt. Én egyetemre járok, ő nem tanul tovább, és mivel rengeteget tanulok, csak kb. heti 3x találkozunk. Akkor ottalszom nála, ha ottalszom, akkor legalább 2x, ha nem 3x lefeküdtünk egymással, mindig volt orál is ezen felül, mindig igyekeztem szexi lenni, mindent megadtam neki. Ez kevés? Ő kevésnek találja, és mindenkinek panaszkodik rólam. Nekem meg kezd belőle elegem lenni. Lényegében megcsalt, és olyanokat terjeszt rólam, hogy nem kívánom őt, meg hogy sosem kezdeményezek, de tök idegen embereknek, akik így elkönyvelnek engem egy iszonyat rossz barátnőnek. Mindig szexelni akar. Ha pl. nézünk egy filmet, rögtön szexelni akar. Sosem megyünk sehova együtt, neki kb. a szex a közös program is. Most összevesztünk, még nem szakítottam vele, gondoltam adok neki még egy esélyt. Nem kívánom őt, most hogy megcsalt egyáltalán nem, szerettem volna, ha visszanyeri a bizalmam. Ehhez nekem idő kellett volna, de ő meg elküldött a fenébe, hogy mostanában olyannak érzi magát, mint egy jó barát (mert nem szexelünk, csak beszélgetünk, együtt vagyunk). Mondjátok én vagyok a nem normális, hogy nem igénylem napi 10x a szexet? Vagy nála ez már nimfománia? Vagy micsoda?


2015. dec. 16. 14:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ez, hogy nem tudok vele lefeküdni azért, mert oda a bizalmam, nekem nem kellett volna ezért sok idő, elég lett volna mondjuk 2 hét, hogy lássam, küzdene, de erre ezt vágta a fejemhez... Szép.
2015. dec. 16. 14:57
 12/24 anonim ***** válasza:

Megcsalt és még vele vagy?

Szerintem egyértelmű, mit kéne tenned.

Szakíts. Pont.

2015. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell gyökerekkel járni kedves kérdező! :) Nem te vagy a hibás.
2015. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet, hogy régebben a rózsaszín köd elfedte, hogy ilyen gyökér :/ Régebben ezt nem vettem észre...
2015. dec. 16. 16:05
 15/24 anonim ***** válasza:

Miért nem szakítottál vele????

Nem értelek...már bocsi, de hülye vagy? :D Vagy szereted ha megaláznak?

Megcsalt és hülyeségeket terjeszt rólad..

2015. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 PearlDiver ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy egy ilyen hisztis lusta pancserrel hozott össze a sors...

Miután szakítottál vele (remélem ez nem kérdés), javasolhatnád neki, hogy forduljon pszichológushoz.

egyébként mit jelent az, hogy lényegében megcsalt?

2015. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
A lényegében megcsalt azt jelenti, hogy idegen lányoknak ( közös ismerősök, de egy szót nem beszéltem még velük, ráadásul, bár nekem nincs túl sok önbizalmam, de azért talán valamivel jobb vagyok náluk... ) a farkáról küldött képeket, és szexcseteltek, elég durva dolgokat írogattak egymásnak, sok pucér képet cseréltek. Engem szidtak, nevetséges amúgy az egész, ismeretlenek hogy alkothatnak rólam 1 szóváltás nélkül véleményt?!!! Megbeszéltek amúgy találkákat is, de abból nem lett semmi.
2015. dec. 16. 18:00
 18/24 anonim ***** válasza:
Remélem nem kérdés, hogy nem maradsz vele
2015. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy extrém magas a libidója, de nagyon gáz, ahogy kezeli!

Az én párom is simán képes napi 10 menetre, de ő tudja magáról, hogy az ő igényei extrémek. A kapcsolatunk elején napi 5 menet volt, most napi 3 körül. Ha ennél többre van igénye, megoldja magának és nem tőlem várja, hogy én igazodjak hozzá.

Vannak időszakok, amikor egyáltalán nincs szex (pl. betegség miatt), akkor sem problémázik rajta.

Rengeteg közös programunk van a szex mellett is, egyáltalán nem érzem, hogy csak szexre kellenék neki.


Szóval itt nem a magas libidójával van a gond, hanem a személyiségével!

2015. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jajj drágám, mielőbb hagyd ott!! Komolyan mondom.. tönkre fogsz menni lelkileg és testileg is egy ilyen ember mellett, találsz te olyat is aki elvisz moziba meg étterembe is, voltam én is nagyon nagyon rossz kapcsolatban, 10 kilót fogytam, mindenki mondta, hogy hagyjam el, de nem tettem.. pedig el kellett volna minél hamarabb, de én a végsőkig vártam, ameddig teljesen tönkre nem mentem, ne tedd ezt magaddal!
2015. dec. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!