Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőm nem vágyik a szexre egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan rám nem vágyik hanem magára a szexre. 3 és fél évesek vagyunk. Mit lehet tenni ilyenkor? Esetleg valami jó tipp. A válaszokat előre köszönöm

2015. dec. 15. 20:52
1 2
 1/17 Missi_Key ***** válasza:
google-zdmeg az asexuális szót.
2015. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
egyre többször hallok olyat h van aki nem szereti a szexet.. lehet ő is ilyen
2015. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem. Nagyon rossz hogy nem kívánom úgy mint régen. Nem izgat fel semmi , mintha érzéketlen lennék.
2015. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Velem is ez van mostanaban... nem kivanom a szexet a pasimmal. Nem konkretan ot nem, csak a szexet nem. Pedig regebben napi 4-5x is igenyeltem es nem tudom miert van ez, tehat erdekelnenek engemnis a tippek.
2015. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 yakuza007 ***** válasza:
A csajodnak kéne egy latin lover
2015. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel már más dugja. Dobd ki még ma. Nehogy elhidd, hogy 20 évesen ez normális.
2015. dec. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Normális válaszora vagyok kíváncsi nem a hülyeségre tisztelt más duja uraság ha nem tudsz normálisan hozzászolni akkor tarsd meg ezt magadnak köszönöm
2015. dec. 16. 16:48
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez a dolog 1 éve ál fenn
2015. dec. 16. 16:48
 9/17 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tupp hogy hogy lehetne feldobni a szexuális életet? A lényeg hogy ha csináljuk is akkor nem élvezi
2015. dec. 16. 16:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne velem idegbetegeskedjél már te kus p**cs. Miért nem normális válasz az amit adtam? Igenis ez is egy opció akármennyire is nem tetszik neked. Komolyan egy év után jut eszedbe, higy ez nem buli?
2015. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!