Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem zavar hogy lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy lassan már a 10 évesek is azon aggódnak hogy szűzek?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt a témákat, és akárhányszor olvasom a szerelem, szex témakört, írok válaszokat, esetleg kérdezek állandóan 13-14-15 évesek írnak hogy ekkor, meg akkor fekszenek le a pasijukkak, csajukkal stb.

Komolyan néhány napja olvasom, hogy egy 13 ??!!???WTF csaj ide írja hogy a 17 éves barátjával már tervezgetik az elsőt.


Múltkor kérdést írtam ki a barátnőmmel kapcsolatban, hogy milyen 1. Éves ajándékot vegyek még neki, erre a kérdés válaszolói között ilyent látok 14/F hogy Ő ezt vette most a szintén 1 éves évfordulóra a csajanak.


20 éves vagyok, nem egy vén ember, de komolyan, én annak idején ennyi idősen, 14 évesen még autóztam?


Nektek mi a véleményetek, én vagyok túl konzervatív, vagy a fiatalok egyre hülyébbek?


2015. dec. 6. 00:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tényleg meghülyült ez a világ. Mondjuk, ha velem is akarnák csinálni, akkor nem bánnám. De azért kíváncsi vagyok, hogy ez meddig fog tartani, azért remélem, hogy 10 év alá nem fog lemenni ez a tendencia.
2016. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!