Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet szexkapcsolatra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szexkapcsolatra partnert találni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz korlátolt. Valószínűleg nem a könyvtárban fogsz találni szexpartnert.. de akár ott is találhatsz. Nincs olyan hely, ahova ki van rakva egy tábla nagy betűkkel, hogy "itt találhatsz szexpartnert magadnak". Ha személyesen szeretnél találni, akkor ugyanúgy ismerkedned kell, mintha kapcsolatot szeretnél kialakítani. De nyilván a legkönnyebb dolgod bulikban lesz, de szerintem ez egyértelmű.
2015. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Legalább megyét vagy várost írhatnál hogy megkönnyitsd a lehetőségek tárházát hamár itt keresel!
2015. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem itt keresek, mielőtt bárki félre értené.

A netig eljutottam, de gondoltam ennél konkrétabb válaszokat kapok, hol, melyik oldalon érdemes mondjuk.

2015. dec. 4. 16:37
 15/22 anonim ***** válasza:
Akár itt is ha többet is elárulnál magadról.
2015. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj. :) F
2015. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

viszony.hu


Hátha megtaláljuk egymást. :D

2015. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha molett nő vagy akkor irj nekem :-)
2015. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nőként bárhol. Itt is. Írd ki, hogy szexet akarsz egy pasitól és írd, hogy hol lakjon, hány éves legyen. Egyből ugranak 100-an.
2015. dec. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia,a goldengate.hu oldalon van ingyenes társkereső,ráadásul megye szerint,illetve sokan meg merik adni lakhelyük nevét is.Eredményes keresést,üdv.
2015. dec. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!