Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találnék szexkapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnék szexkapcsolatra partnert? 24/F

Figyelt kérdés
Nem prostituáltra gondolok, hanem normális nőre, akinek szinten ilyen igényei lennének

2015. okt. 29. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Társkeresőn biztos. Csak ne minden nőre repülj rá, nézd meg az adatlapjukat. Ne szekáld azokat, akik nem ezt akarják, magadnak is felesleges időt spórolsz meg, ha nem írsz ilyeneknek és őket is sok felesleges körtől spórolod meg. Csak azoknak írj, akik szintén ilyet akarnak. Tuti lesz, aki bevállalná.
2015. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani ilyen társkeresőt? És nem fizetősre gondolok
2015. okt. 29. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
én a love.hu-n voltam egy ideig, ott mindenki szexuális ajánlatot tett nekem. Tényleg nézd meg, hogy kinek írogatsz, és ne zaklasd a komoly kapcsolatot keresőket!
2015. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pesti vagy?
2015. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 miért kérded?
2015. okt. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!