Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak. Mi lenne, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Mi lenne, ha egy nő azért nem akarna orálszexet, mert egy betegség miatt fáj az állkapcsa (a csontjaival van baj, az állkapcsa ki tud ugrani, elfáradni, fájni kellemetlen neki)?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm. nem kérek privátot, hogy ki dugna meg kit.
2015. dec. 3. 19:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem, arra vártam, hogy kulturáltan, normálisan megfogalmazod, pl.:


"Nálam ez nem fér bele egy kapcsolatba, ezért nem járnék ilyen lánnyal, ez az én véleményem."


Nem értem, miért vagy felháborodva azon, hogy visszaszól neked az, akit ok nélkül elküldesz az anyjába.

2015. dec. 4. 17:10
 22/23 A kérdező kommentje:
További válaszaidat ignorálom, mert nem fűződik érdekem hozzá, hogy bármiről meggyőzzük egymást.
2015. dec. 4. 17:10
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem értem kinek szóltam be. Általánosságban válaszoltam. Az, higy te Ennyire magadra vetted, a te bajod. Én őszintén válaszoltam elkenben az itt nyalizó jófiúcskákkal, akik valószínűleg megoldanák mással, ha a csajuk nem akarna szopni, bocsánat orálisan kielégíteni.
2015. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!