Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire görcsöljek a nemibete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire görcsöljek a nemibetegségek veszélyein?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy ferfival. Mindketten laza szexkapcsolatot akarunk. Volt még iylen jellegű kapcsolatom. Akkor óvszerrel védekeztünk, és nem volt orális szex. Nincs semmi bajom az orális szex-szel, viszont félek a nemi betegségektől. És ebben ő is egyet értett, ő sem kérte. A jelenlegi eset az más. Nem igazán tetszik neki, hogy nem akarok orált (az okot nem mondtam neki). Nem akarom sem őt sem senkit megbántani, de soha nem lehet tudni, ki minek lesz az áldozata, kikkel volt azelőtt. Neki nagyon sok nővel volt már viszonya, ami növeli ennek az esélyét.

Óvszerrel védekezünk, viszont ha orálozunk, akkor betegségek szempontjából mindegy, hogy óvszerrel csináljuk vagy sem. Mit tegyek? Tiszta ideg vagyok emiatt.

Nők ti mit tesztek ilyen esetben?



2015. okt. 22. 19:27
 1/4 A kérdező kommentje:
21/N
2015. okt. 22. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor csinálod neki ízesített óvszerrel, és a káposzta is jól lakik és a kecske is megmarad. Tádám! :))

33F

2015. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Akkor keress olyan partnert, akiben 100%-ig megbízol.

Vagy olyat, aki nem igényli az orális kényeztetést.

2015. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van!

Ha szeretnéd vagy meg tudod csinálni óvszerrel az orált, akkor okés. Neked viszont nem kéne engedni a dolgot. Jobb félni, mint megijedni. :)

F

2015. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!