Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem működik köztünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik köztünk a szex? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt és kb 2 hónaptól élünk nemi életet. Nekem ő az első nő az életemben akivel szexuális életet élek de neki már előttem volt dolga 2 pasival, eleinte hamar elélveztem ez sajnos elrontotta az együttléteket. Mára már javult a dolog szerencsére de ugyebár megpróbáltunk fogamzásgátlót szedni. 2 hónapig használta de abba hagytuk mert nem kívánta a szexet és teljesen száraz lett tőle, közben egy hüvelygombát is elkapott szórakozóhelyen. Azóta hol javul a helyzet hol romlik, akár mit csinálok ritkán nedvesedik be úgy ahogy kellene. Több könyvet is elolvastam,ki kötözés,hosszú előjáték,rövid előjáték és semmi... :/ Szex közben kiszárad egy idő után, síkosító nem jó mert csípi és más segédeszköz se jó mindig. Síkosító azért nem jó mert hámlik egy kicsit , száraz neki és szerintem ezért csípi. Sokat beszéltünk erről hogy mi lehet a baj, szeretjük egymást tiszta szívünkből és létezni nem tudunk egymás nélkül, kívánom örülten és ő is kíván. Jövőre az összeköltözést tervezzük suli vége után csak ez a szex...néha jó néha nem. Amióta a fogamzásgátlót szedte és hüvelygombája volt azóta van ez csak . Teljesen tanácstalan vagyok és nagyon fáj ez nekem hogy fáj neki néha a szex, amikor nem fáj neki akkor meg én megyek el hamar 5-10 perc. Nőgyógyászhoz nem akar menni mert szégyelli és már volt ezzel a szárazság dologgal és nem mondott semmit csak írt fel más fogamzásgátlót. Mostanában olyan is előfordult egymás után 3-4x hogy csak egy bizonyos pontig tudtam betenni neki attól függetlenül hogy teljesen megkívánt,nedves volt mert utána fájt neki . Azt mondja olyan mintha egy fal nem engedné és ha oda érek akkor az fáj neki. Aggódok érte nagyon hogy valami baja van, szörnyen érzem magam hogy fáj neki és nem tudok mit tenni ellene. Olyan jól érezzük egymással magunkat,minden szép és jó , nagyon egymásra találtunk csak ez a szex néha belerondít. Őszintén remélem hogy megfog oldódni ez a problémánk de mi lehet a baj? Én csinálok rosszul valamit? Valaki segítsen kérem szépen mert nagyon rossz ez az állapot :/ Értelmes válaszokat kérek csak, köszönöm!23 F , 19 N

2015. nov. 25. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig lehet jobb lenne nőgyógyászhoz menni.
2015. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Merre laktok?

Tudok ajánlani jó orvost.(magán)

2015. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szárazságot szerintem mar ti is kitalaltatok, hogy nem a tabletta okozta. S ebben a dologban ,nincs helye a szegyenlossegnek, szexologus vagy valami ilyesmit javaslak, ahova mindketten elmentek. Figyu, ha ilyen gyakori a szervi baj, akkor ott a mélyben vannak a gondok, molesztalas, bántalmazás, ilyesmi.
2015. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Síkosítónak használjatok szőlőmagolajat, ph semleges, esélytelen, hogy csípje, emellett tele van vitaminokkal, rengeteg bőrápolóban is van belőle, nem lesz tőle semmi baja. :)


2. Szerintem ez a hol rossz hol nem dolog erősen lelki gondokra utal nem pedig egészségügyire.


Az hogy nem nedvesedik annyira nem jelenti, hogy beteg lenne, csak egyszerűen ilyen típus, nem mindenki egyformán nedvesedik. Ez olyan, mint hogy nem egyforma az előváladék mennyisége se a férfiak esetén, van akinek szinte egyáltalán nincs is.

2015. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idegbajt kapok írtam egy kisregényt és kitorolte. Gyorsan összefoglalom: szerintem arra mar ti is rajottetek, hogy nem a tabletta okozta a szárazságot, hanem az mar azelőtt is ilyen volt. En egy jo szexologust javasolnék, ahova közösen mentek. Itt valami komolyabb baj van, amit nem kellene félvállról venni, oké, hogy a szex nem működik, de ez csak valaminek a jelzése, és ha nem foglalkoztok vele egyre komolyabb gondok fognak jelentkezni.
2015. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az tartom a legvalószínűbbnek, hogy a barátnődnek van egy nem feltűnő tünetekkel (hüvelyszárazság, hámlás, a síkosító hatására irritáló, csípő érzés stb.) járó fertőzése, esetleg abból kifolyólag egy enyhe gyulladása is.


Fontos lenne, hogy elmenjen orvoshoz, olyanhoz aki komolyan veszi a problémáját, és vesz hüvelykenetet tenyésztésre.


(Nem csak azért, mert ez így megkeseríti a szexuális életeteket, hanem azért is, mert vannak olyan fertőzések, amiknek lehetnek komolyabb szövődményei, ha huzamosabb ideig kezeletlenül maradnak.)

2015. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!