Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek mi az intimebb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi az intimebb, mi az amihez már szerelem is kell és idegennel nem szívesen csinálnátok? Csók, szopás szájbaélvezéssel, punci/popsidugás gumiban?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 10:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%
Popsimat nem igazan engednem egyejszakas kalandban 21/L
2015. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegennel egyiket sem csinálnám,a barátommal bármit.
2015. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Vicces az átmenet (csók --> szájbaélvezés), szinte ugyan az a kategória :)


Habár pasi vagyok, de beszélgettem már barátnőkkel erről és a legtöbbnek eléggé egyértelmű volt


Mehet:

- csók

- pasi részéről orál

- petting (bizonyos szinten)

- farok-punci, csakis gumival


Ami nem mehet:

- szopás

- durvább dolgok (szájba élvezés meg hasonló)

- anál

- gumi nélkül


Érdekes az orál téma, a legtöbb csajnak az orál intim. Inkább szex mint orál. Persze vannak itt kivételek is, de az ismerős körömben az orál intim. Az egyetlen kivétel volt egy csaj akinek volt egy néha-összejárunk ismerőse, de ott nem 1 alkalom volt. Egyik ismerősömet meg hajnal 2 kor dobta ki egy pasi az utcára, mert a csaj nem akart szopni.


Pasiknak az orál belefér, én is mondtam, hogy tőlem normális akár egy idegennek is, mert engem az izgat, hát meg is kaptam a kommenteket, hogy fúj...


(Az eset élő emberekkel, személyesen történt meg, fórumokon másabb válaszok jönnek)

2015. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Vicces az átmenet (csók --> szájbaélvezés), szinte ugyan az a kategória :)


Ha tényleg nem érzel jelentős különbséget, akkor szerintem érdemes lenne feltenned magadnak azt az elméleti kérdést, hogy ha mondjuk az életed múlna rajta, hogy a kettő közül egyiket megtedd egy férfival, te inkább csókolóznál vele, vagy leszopnád szájba élvezéssel.


Tényleg nehéz lenne a döntés? :-))


Hogy a kérdésre is válaszoljak, a felsoroltak közül semmit nem csinálnék egy idegennel, mert marhára nem vonzana. Abszolút nem ítélem el, ha valaki akár férfiként, akár nőként nyitott az alkalmi kapcsolatokra, egy éjszakás kalandokra, egyszerűen csak nem vágyom rá, nem okozna örömet.

2015. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csók, szopás mehet.

Nyalás, szex nem.

2015. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4: talán nem volt elég szarkasztikus a kijelentésem, ezért bocsánatot kérek, legközelebb a smiley mellé még rakok egy zárójeles mondatot, hogy vigyázz, ez szarkasztikus, ne vedd komolyan!!!
2015. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Idegennel csak csók, ha következő találkakor is szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor a dolog lassan kapcsolatba fordul és idővel jöhet minden.
2015. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
90%
Bármi jöhetne. 13/l
2015. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 - Nem gondolod hogy fiata vagy ezekhez? A csókot kiveve? Hányadikas vagy? 7.? Ki van írva fent, hogy ez 18+ kategoroa....
2015. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szájba élvezés, popsi, és hátulról punciba kizárt bizalom és szerelem nélkül.

A többi belefér számomra.

27N

2015. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!